Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-17 év körüli lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 év körüli lányok, hogy álltok 19-20 éves egyetemista/főiskolás fiúkhoz párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
A kérdésem onnan kapta aktualitását,hogy nagyon megtetszett egy középiskolás lány,és érdemes lenne e ebbe belevágni szerintetek? Mivel eddig csak idősebb barátnőim voltak (20-21évesek), és most léptem ki egy hosszabb kapcsolatból ,amiben nem éreztem túl jól magam, lehet ,hogy egy pár évvel fiatalabb lány jobban illene hozzám? Legfőképpen persze 16-17 év körüli lányok véleményére vagyok kíváncsi (de mindenki válaszát szívesen veszem).Gondolok ilyenekre ,hogy például hétköznap nem nagyon tudnánk találkozni ,mert ugye más városba vagyok suliba meg ,hogy úgy egyáltalán vevőek vagytok e a korosztályomra ?
2011. márc. 12. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég igénytelen, aki egy amolyan hűségéről híres "ehyetemistával" összejön.
2011. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért mert valaki a felsőoktatásban tanul az azt is jelenti ,hogy hűtlen egy párkapcsolatban?
2011. márc. 12. 21:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Fura, hogy huszonéves létedre 16 éves lányra van szükséged. Párt szeretnél, vagy egy olyan "kislányt", akit kedvedre irányíthatsz? Ha meg amúgy se tudnátok találkozni, akkor meg mi értelme? Néha összejárni nem kapcsolat.
2011. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok Gimnazista 14 hónapja vagyok a barátommal 21 éves egyetemista(én 17 voltam ő 20 mikor összejöttünk)én izginek tartottam hogy idősebb a barátom ráadásul egyetemista szóval nyugi szerintem!! 18/L
2011. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Igaz, én nem 16-17 éves vagyok, de gimis még, ezért talán számít a véleményem. nekem így lett vége a kapcsolatomnak, még mielőtt elkezdődött neki az egyetem, szakított velem, merthogy ez így mindkettőnknek jobb lesz... hát ez van. az, hogy keveset tud találkozni 2 ember, sosem előnyös. egyébként korban meg pont jó, mivel a lányok általában érettebbek.


18/L

2011. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem 16-17 éves lányok többsége-főleg aki bulizni jár- pár hónapra, menőzés céljából, biztosan el lenne veld, hogy elmondhassa, egyetemista a pasija, meg mondhassa hogy "Ááá most nem tudtunk találkozni mert hát ugye neki _demora/vizsgára kell készülnie_" blablabla...

de aztán jó esetben pár hónap után megunna és dobna szépen, mert hogy nem tud veled menőzni minden nap,a kezedet fogni a suliban, vagy a suli közepén smárolni, hogy mindenki lássa.

A másik típus pedig, a komolyabb 16-17 évesek, komoly kapcsolatot szeretnének, velük is összejöhetsz, biztos lesz aki akarna tőled valamit, de ő meg komolyan gondolná, szexuális téren várnod kellene rá heteket, hónapokat, igazi kapcsolat lenne, na persze már amennyire egy ilyen korú lánnyal lehet.

Szóval az érmének két oldala van, ha nem komoly kapcsolat kell, csak ágyas,meg akinek néha megfogod a kezét és elmész vele moziba hétvégente, akkor jöhet a bulizós csaj, ha komoly kapcsolat, akkor viszont inkább korosztályodban keress szerintem.

Ez az én véleményem, remélem segítettem!

L16:)

2011. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem összejöttem egy 19 éves egyetemistával. Szerintem viszont ha a kellő bizalom megvan, és mindkét fél kb egy szinten van (pl egy 16 éves legyen komoly ha a barátja is az), akkor nincs baj... Nálunk az volt a gond, hogy nekem nem tetszett úgy. Azon kívül esetleg még a lány szüleivel lehetnek problémák...
2011. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát...

alapvetően a 16-19-cel szerintem semmi baj nincs, de...

Volt barátom 19 volt, én 15, és azért annyira nem volt az jó... Szóval a fősulin körberöhögték, mert egy kis taknyossal jár...

Mostani barátom 18, én 16, sokkal jobb:)

2011. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, és személy szerint az idősebb srácok jönnek be jobban. Szóval nálam lenne esélyed, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. :)
2011. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz te? Már bocsi,csak lehet ismerlek.
2011. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!