Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit értetek azon, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értetek azon, hogy egy nő több éves párkapcsolat után is legyen mindig igényes és adjon magára?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy mindennap sminkelje ki magát, tegyen fel alapozót hogyha vannak bőrhibái? Pl szeplős az illető vagy kijött egy pattanása akkor azt rögtön mindenféle kenceficével fedje le? Mert talán a pasiját zavarja a pattanása vagy a télen kifakult fehér bőre? (ugye nem mindenki jár azért szoliba)


A szemet is állandóan ki kell festeni, és a frizurát is váltogatni/újítgatni kell pl félévente?


Vagy mit jelent számotokra az, hogy egy párkapcsolatban a nő több év után is adjon magára? (az alap hogy nem fogok leizzadtan vagy főzés után olajszagúan a páromhoz leülni tv-zni...)


Fejtsétek már ki hogy ki mit ért ezen!

Kort és nemet is köszi!!!!!! :)


2011. jan. 13. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Sok ember hosszú kapcsolatban elkényelmesedik, és már nem ad magára annyit, mint mikor megismerkedtek a párjával. De ez igaz nőre és férfira is egyaránt. Persze ha már szerelem van, a feleket már nem is érdekli annyira egy szőrösen hagyott láb, stb. Viszont, ha sokáig fel akarja valaki tartani a másik érdeklődését, figyelnie kell az ilyenekre. Hiszen hiába mondja a párunk, hogy nem érdekli a szőrös láb stb, mégsem úgy ismerkedünk meg, hogy más akkor is szőrös. A kapcsolat elején mindenki a maximumot akarja kihozni magából, hogy a párja szinte elaléljon, mikor ránéz. Nem azt mondom, hogy ez vezetne a kapcslat romlásához, de mindenképpen elősegítheti pl a megcsalást is. szerintem.

Én azt mondom, hogy hiába a megszokás, őt úgysem érdekli dolog, akkor is fent kell tartani azt a mivoltunkat, amik voltunk a kapcsolat elején. Nem szabad eltunyulni.

2011. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy ugye még ismerkedési stádiumban a Nő mindent megtesz azért, hogy megtetszen egy Férfinak, vagy az első randik alkalmával a kiválasztottnak. Ha akkor magadra kentél mindenféle sminket, szoliztál, vékony voltál, akkor ugye a párod úgy ismert meg, úgy tetszettél neki! Tehát: miután biztos a kapcsolatod, akkor is ugyanígy sminkelj, szolizz, és sportolj a szép vonalaidért, mert neki hiányozni fog az Igazi Éned, amit bemutattál neki. És ugye ez a gáz, hogy sokan azt hiszik, hogy évek után már stabil a kapcsolat, nem kell mutogatni magadból semmit, jó vagy zsíros hajjal is, nem kell újítani semmiben, és akkor jön a rinya, ha valaki félrelép! De ez az "adjon magára több év párkapcs. után is" szöveg ugye mindkét félre vonatkozik!!!
2011. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel nem azt akartam mondani, hogy minden nap vakolat stb., csak hogy próbáljon az ember foglalkozni magával kb ugyanannyit, mint azt ismerkedés elején.

Én pl nem sminkelem magam egyáltalán. A párom így megszokott, és mikor néha kifestem magam, akkor áradozik, hogy milyen gyönyörű vagyok még úgy is.

TApasztalatból mondom, hogy nem jó, ha az ember elhanyagolja magát. A legutóbbi kapcsolatomban az exem és én is eltunyultunk. Nem nagyon adtunk magunkra olyan szempontból, hogy pl én nem borotválkoztam sűrűn már, ő mondta hogy nem zavarja. Ő sem volt az a borotválkozós bajnok a végére, nem érdekelte azt sem, hogy milyen ruhában van. Ez is a kapcsolat rovására tud menni, mert én pl már nem láttam őt annyira kívánatosnak már, mint azelőtt.

A mostani kapcsolatomban odafigyelek rá, hogy szinte mindig sima, ápolt, és kívánatos legyek a párom számára. Persze így is van, hogy néha nem 100%-osat nyújtok, meg ő sem, de sokkal jobb, mint a régi kapcsolatom ezen szempontból.

2011. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mind a 3 választ te írtad? megkérdezhetném a korodat?

És mi a véleményed arról amikor a nő nagyjából tartja a színvonalat a pasi meg eltunyul?? Miért csinálja azt a pasi, hogy elengedi magát? (pl: 4 napos borosta de inkább már szakáll :D, aztán koszos cipő állandóan, izzadságszagú pólót simán felvesz, böfög, szellent stb... :S )

2011. jan. 13. 12:02
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezáltal a nőt nem tiszteli már?

Vagy csak elkényelmesedett a kapcsolatba és mindent megtehet, de nem akarja ő ezzel a párját bántani, és ha kérdőre vonják azzal védekezik, hogy "minden pasi ilyen"

2011. jan. 13. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
az a baj csak, mikor egy nő házasság, dőleg gyeket után, annyira nem ad magára, hogy le van nőve a haja, zsíros, csak össze van fogva, kinőtt/elnyűtt ruhákban jár... smink meg el van felejtve, legkisebb is.
2011. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A másodikat én írtam!! :S 26 L
2011. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Néha nevetségesen túl lihegik ezt a dolgot. Én azt gondolom, hogy mindkét fél legyen tiszta, ápolt, figyeljen oda magára.

De nem csak olyan kapcsolatról tudok, ami azért ment tönkre, mert a nő nem adott eléggé magára, hanem olyat is, hogy túlságosan adott magára. Smink, fitnesz, divatos ruhák. Csak ott meg az volt a baj, hogy túl sokat foglalkozott magával és a végén teljesen ledöbbent és eléggé kétségbe is esett, hogy a férje egy átlagos külsejű nőért hagyta ott.

De itt is ahány ember, annyi elvárás, értékrend.

Nálunk pl. nem főzök kiskosztümben paprikás krumplit és ha a kertben dolgozunk sem veszünk fel estélyit, meg öltönyt. :) Arra, hogy otthon is a legdivatosabb cuccokban legyünk, nincs is pénzünk, pl. egy melegítő alsóért, amit csak otthon hordok nem tudok kiadni mondjuk kétezer forint körüli összeget. Úgyhogy annyit teszek ezért az egészért, hogy mindig tisztán járok, megcsináltatom a frizurámat, ha megyünk valahova enyhén sminkelem magam, és vigyázok, hogy ne hízzak száz kilósra, viszont pár kiló plusszal-mínusszal egyikünk sem foglalkozik.

2011. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, 31/N
2011. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!