Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet felkészülni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felkészülni egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Egy komlyan gondolkodó de legtöbbször viccelődő 15 éves fiú vagyok. Még nem volt barátnőm és egy ideig még nem is szeretnék(nem azért mert nem lehetett volna). Az lenne a kérdésem, hogy egy igazán komoly kapcsolatra, hogy lehet felkészülni? Valami ötletetek van? Csak normális válaszokat! Köszönöm
2011. márc. 13. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatra nem lehet felkészülni, pláne úgy hogy még semmi tapasztalatod nincsen ezzel. Egyszerűen csak várd meg a megfelelő lányt, és majd minden jönni fog magától!
2011. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 viki.e ***** válasza:
Szerintem mielött egy igazán komoly kapcsolatba belevágnál elötte gyűjts tapasztalatot. Dericsd ki hogy mit szeretnekk a lányok, mit kevésbe...stb. Ha van elég tapasztalaod akkor már csak egy megfelelő alany kell és kész!
2011. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 13. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a 2. kommenttel. Nem hiszem, hogy előbb kísérletezni kell, "kiélni magad", hogy komoly kapcsolatba kezdhess. Azért sem igaz ez, mert nem lehet kiismerni, hogy "a lányok" mit szeretnek. Én pl. utálok virágot kapni lány létemre... (mert felesleges pénzkidobás). Ez csak egy példa, ami remélem, jelzi neked, hogy minden lány más, és az adott lányt kell kiismerned.

Kicsit jobban a témához kapcsolva: nem tudsz felkészülni tudatosan egy kapcsolatra szeritem. Ahhoz kell egy lány, akit megszeretsz, és ezzel jön majd:D Mert az, hogy szereted, nagyon is alakítja majd a cselekedeteid: úgy fogsz dolgokat csinálni, hogy minél többet együtt lehessetek, hogy neki jó legyen... ez magától jön, ha szeretsz valakit. Egyébként az élet majd megedz, ahogy telnek a hónapok, évek, egyre érettebb személyiség leszel, az is kedvez a komoly kapcsolatoknak:)

És külön drakula, hogy komoly kapcsolatban gondolkozol! Mindig így érdemes egy kapcsolatba belevágni! Ha eleve úgy érzed, nem lesz ez hosszú életű, akkor ne is kezdjétek el, én így tanácsolom neked:)

21L

2011. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. Biztos, hogy így van.:)
2011. márc. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!