Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyünk? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyünk? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod túl hosszú. )

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és még 2009ben volt egy fél éves kapcsolatom egy tőlem távol élő lánnyal. Nem sokat találkoztunk ugyan, de nagyon szerettük egymást, bár a távolság eléggé szétsz.arta a kapcsolatunkat, így szakítottunk 2009 év végén. A kapcsolatot viszont nem szakítottuk meg, és többször is beszéltünk arról, végülis mi volt, és mi lehetne még köztünk. Arra jutottunk ugyan, hogy a távolság és az azonos nem volt a hátráltató dolog, viszont mostanság megint érzem azt a telefonbeszélgetéseinkben, amit régen... ugyanúgy megvannak a perverz hülyeségeink, mint akkor, és egyre több rejtett célzásunk van arra, hogy újra kéne kezdenünk.

Viszont nem tudom, mennyi értelme lenne ezt a kapcsolatot úgy újrakezdeni, hogy az eredeti két problémánk még nem oldódott meg.. és valószínűleg az egyik nem is fog:D

Tanácsokat szeretnék kérni, szerintetek mit csináljak/csináljunk? Érdemes-e vagy sem?


2011. márc. 13. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
én privát véleményem: Nem érdemes.
2011. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha távkapcsolat maradna, semmi értelme.
2011. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lenne egy kérdésem... leszbik vagytok ugye?
2011. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen.
2011. ápr. 1. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami nem működött régen, most se sok eséllyel fog!

Így ugyanoda fogtok visszajutni, vagy ugyanazt a problémát fogjátok kerülgetni!

Szerintem gondold még egyszer át a dolgokat, ne csak a szépre emlékezz, a gondokra, rossz dolgokra is!

Az idő mindent és mindenkit megszépít, valószínűleg ezért érzel így most, de ha már felmerült benned a kétely, az se véletlen!

2011. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm:) az a baj, hogy... sajnos semmi gondunk nem volt.. "sajnos"... nem tudok rosszra emlékezni, mert... az életben nem vesztünk össze, a szerelem is csak úgy elmúlt. egyedül a szakítás pillanata volt nagyon fájó... ettől eltekintve minden jól működött.
2011. ápr. 1. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!