Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szinonímák vannak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szinonímák vannak arra a szóra, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Kissé unalmasnak hathat, ha mindig csak annyit mondok, hogy szeretlek, vagy imádlak. Ezt mégis milyen szóval/szavakkal lehetne helyettesíteni?
2011. márc. 13. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Kellesz nekem, hiányzol, ha nem vagy velem, jó veled, megőrülök érted!
2011. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moszuke ***** válasza:
22%

komállak, lájkollak, szercsizlek..

de mért kell ezt mondani? éreztetni kéne:S

2011. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
nem elég, ha kimutatod?
2011. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Éreztetem is. De mondani is kell...
2011. márc. 13. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretlek szonak szerintem nincs szinonimaja:)

de viszont sok szep szo van,amivel elmondhatod hasonloan:

tartok hozzad,kedvellek,tetszel nekem,jo veled lennem,jol erzem magam melletted.

Sokszor talan nem is jo kimondani,ha szeretsz valakit,eleg,ha kimutatod,erezteted es ezt mindketten tudjatok,erzitek :)

2011. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért hangzik unalmasnak, mert sokszor mondod. Nem szinonimát kell találni, hanem ritkábban mondani. A "szeretlek" nem egy kötőszó, nem dobálhatod oda minden órában kétszer, mert egy idő után már nem fog jelenteni semmit.
2011. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a mindenem,

nélküled semmit sem érek.

:)

2011. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
hülye-e vagy?! A szeretlek szónál nincs szebb. :)
2011. márc. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 alabal válasza:

Azzal 100%-osan egyet értek mindenkivel, hogy nincs jobb, "hasznosabb", mint éreztetni. Azonban gyakorta van, mikor nincs erre lehetőség (távolság, eltérő életvitel). Akkor csak szóban, írásban tudod kifejezni érzéseidet Nem hinném, hogy húúúúúúúú de sok variáció áll rendelkezésre. Azonban.... lehet "cifrázni" változatossá tenni. Valamilyen alkotásban: vers, rajz, fotó.... stb. Nem vagy éppen kreatív szellem? Annyi baj legyen! Gugli a jó barátod, csak a megfelelő kérdést/kérést kell feltenni: szerelmes idézetek/SMS; rózsa (kép); szeretlek/love (kép/szöveg)........ lehetőségek tárháza szinte végtelen. Egy szó, mint száz a vége: ne akadj le egy szón, kifejezésen. Öltöztesd fel. És máris változatosabb lesz. ;-) Sok sikert!


Ui.: egyik igen népszerű csevegési platformon végeztem egy kísérletet. Egy előkészített matricával, emojival effektív 24 (határozott kézben nagyjából 20) másodperc alatt is megoldható.

"20 másodperc. Autóba beülve, motort járatva, míg melegedik az; kasszánál sorba állva; liftre, buszra várva; munkában megállva, halántékmasszírozás után; levesnek való víz még nem forr, zöldség aprítása előtt; kis helységben nagy dolgot végezve (tudom, tudom, ironikus); kávé mellett cigire gyújtva; kutya, macska, aranyhal sétáltatása közben; forgalomban zöldre várva (na jó, ezt inkább mégse)...

20 másodperc a napi rutinunkból. S szebbé vált kedvesünk napja, bármily' borús is volt előtte."

2020. okt. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 alabal válasza:
Egyvalamit azonban tényleg ne veszítsünk szem elől. Valóban nem célszerű túl sokszor kifejezni érzéseinket. (Ámbár, véleményem szerint, igény kérdése.) Sokakkal beszélgettem már ehhez hasonló témában, s egyszer mesélték: az egyik fél szinte minden órában így jelentkezett be a másiknál. Természetesen ennek a másiknak kezdett sok(k) lenni, s gyakorlatilag ez vezetett az elhidegüléshez. Egy személy NEM lehet a rajongás tárgya!!!!!!!!!!!
2020. okt. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!