Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két év után a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év után a vőlegényem kidob, mert megunta hogy cigizem. (a jelenlétében ugyan nem) ez nem fals?

Figyelt kérdés

erre hivatkozik szakítóoknak.

rámkeni, hogy én dobom ki őt, mert én nem rakom le a cigit.

rám dobja a lelkiismeretet.

előtte nem cigizem.


most nem a fuj, cigi, meg hasonló prédikációk kellenek.

gondoljatok bele! 2 éve vagy valakivel, szereted, eljegyzed, aztán kidobod egy olyan indokkal, amit mindig is tudtál róla????????????


2011. márc. 13. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Valami más baja van.
2011. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ez csak álca, mert találkozott másvalakivel, aki iránt esetleg többet érez, de azt mondom inkább most örülj hogy most derült ki, mint több évnyi házasság és együttélés, netalántán gyerek után.
2011. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

hm.kamu.

kicsit megnyugtat, hogy legalább nem magamat marcangolom, és így nem keresem magamban a hibát...eddig ez gyötrelem

2011. márc. 13. 21:27
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

valamikor rá kell jönnie, h nagy hiba bagós lánnyal leállni... undorodom a cigizős lányoktól...

20F

2011. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem kamu. A vőlegénység volt a kamu. Sajnos belefutottál egy ilyenbe.
2011. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

21:31

Ennek pedig az a legjobb megoldása, ha találkozunk egy bagós csajjal, azzal elhitetjük, hogy szeretjük, eljegyezzük, aztán dobjuk, mert bagózik. Undorodom az elmebeteg pasiktól, bocs.

2011. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
szóval sem mondtam h ezt kell csinálni... csak h valamikor rá kell jönnie szerencsétlennek.
2011. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

De ííííígy? Kipróbálom, hogy ugyan milyen bagós csajjal járni?

Járok vele, de neeeeem tudom eldönteni. Na, hajrá, eljegyzem, hátha akkor döntésre jutok. (Hogy az ő érzéseivel mi lesz, azt szarom le, mert a bagós az nem ember)

Heuréka! Megvilágosodtam! Tényleg utálom a bagósokat! Akkor szakítok is a menyasszonyommal, akit átvágtam, mint szart a palánkon.

Mit mondjak az ilyen pasira? F...szkalap!

2011. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ja, hozzátenném: nem a cigizőket pártolom, én ugyanis nem dohányzó vagyok.
2011. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is bagózik,elég erősen.Lassan 6 éve vagyunk együtt,ezidő alatt már egyszer leszokott,de sajnos vissza is....Nem szeretem én sem,néha piszkálom is miatta,de tény,hogy tekintettel van rám,zárt térben soha nem gyújtana rá mellettem.De csak ezért nem fogom elhagyni,mert bagózik.Ez hülye indok.Szerintem a pasid csak kibúvót keres.Valsz becsajozott,és kerülni akarja a felesleges lelkifurdalást.
2011. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!