Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Fel lehet "tüzelni" a múlófélben lévő érzelmeket?

Figyelt kérdés
Egy másfél éves kapcsolatról beszélek, ami azért van a szakadék szélén, mert az egyik félnek elég morgós a természete, de most belátja, hogy nem szeretné elveszíteni azt, akit tiszta szívből szeret, és ezért képes megváltozni!
2011. márc. 13. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindkét ember vevő rá, és oda teszi magát az ügy érdekében, akkor lehet. Csináljatok újra közös programokat kettesben, menjetek el kirándulni, vagy bárhova, ami kicsit feldobja a hétköznapokat. Mi az első évünket Velencében ünnepeltük, közös nyaralással kettesben. Előtte sajnos már megfordult a fejemben, hogy ennek a kapcsolatnak lassan vége, az út le volt foglalva, így úgy döntöttünk elmegyünk, és adunk még egy esélyt magunknak. Sikerült! :) Egy olyan közös élmény ami kicsit jobban megborítja a hétköznapokat, nagyon feltud dobni egy kapcsolatot! :)
2011. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Gratulálok Nektek:) De sajnos a párom már kételkedik abban,hogy ha most ad "még egy" esélyt,akkor azt is eljátszom:( De most nőtt be a fejem lágya,és tudom,hogy csak így lehetek boldog,ha változtatok a természetemen! És én Őt szeretném,ezért érte bármire képes vagyok.De félek,hogy ennyi idő után késő,és elveszítettem a bizalmát:(

2011. márc. 13. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez pedig csak is akkor működik, ha mindketten szeretnétek hogy működjön, és mindketten megtesztek érte mindent. Sajnos így sem 100%, hogy sikerül, de ha valamelyik fél nem is akarja igazán, akkor fölösleges is erőlködni. Beszéljétek meg, hogy tud-e még egy esélyt neked őszintén adni, avagy sem. Ha nem, akkor sajnos nincs miről beszélni.
2011. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szíve mélyén szeretne,hisz úgy veszem ki a szavaiból!De most 2hetes úgymond "szünetet" tartunk,nem találkozunk,hogy át tudjuk értékelni a kapcsolatot!Először azt mondta,nem akar szakítani,mert szeret,mégha nem is úgy,mint régen.És még így is "szünet" alatt írkálja a jóéjt-sms-eit,és bele is írja,hogy szeret.De ma azt írta,hogy gondolkozik,és nem tudja,mi tévő legyen a kapcsolatunat illetően!
2011. márc. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!