Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom anyja kijelentette hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom anyja kijelentette hogy soha ne vegyen el engem. Feszélyezve érzem magam ha velük kell lennem. Mit tegyek ha?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy úgy érzem nem kedvel a párom családja. Főképp az anyja. Igazából az utóbbi időben meg is haragudtam rá, mikor barátomtól tudtam meg, hogy a hátam mögött olyanokat mond a páromnak, hogy soha ne nősüljön meg, ne vegyen el engem feleségül. A párom régebbi barátnőit sem kedvelte. (volt hogy elzavarta a lányt a házukból) Amúgy is elég régimódi. De 1 éve tudom, hogy képmutató! Másokkal mindig kedves, de a háta mögött meg lehet kibeszélni. Párom most jelenleg nagy kertátrendezésbe kezdett, kitart egész nyár végéig. Mióta jó az idő, egyre gyakrabban a párom családja is ott van kint hogy segítsen. Én ilyenkor nem szívesen megyek ki. Csak az a baj hogy tudom hogy ha jön a tavasz és a jó idő egyre többet lesznek ott. Én meg ne menjek?? Akkor meg majd az én fejemhez fogják vágni, főképp az anyós, hogy én nem is segítettem ottsemmit. Lehet direkt arra játszik, hogy majd összeveszik velem a párom mert nem segítek neki (amit kétlek) és hogy majd emiatt szakítunk? Párom anyjától egyszer megkérdezték, hogy fiad és menyed telket vettek és mit akarnak csinálni vele? És erre ő azt mondja, hogy " Mi az hogy fiam meg a menyem vették?? A fiam vette. És én meg a fiam fogjuk csinálni!" Tehát még olyan kijelentést is tesz ráadásul, hogy ott nekem semmihez semmi közöm. Össze is veszett egyszer a fiával, hogy mi az hogy nekem van kulcsom a portához, nekik meg nincs?? Párom jól le is ba*zta őket, nem egyszer összevesztek miattam. De ez már rég volt, kb fél éve. Azóta az anyja nem akar feszültséget kelteni a fiával, miattam. Szerintetek mit tegyek, hogyan viselkedjek?
2011. márc. 14. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz, ezt a meccset a párodnak és az anyjának kell lejátszania.

Ha kiáll melletted, akkor az jó jel!

Ne érdekeljen, mit akar anyósjelölt, ha el akar venni, akkor is elfog, ha a plafonra mászik.

Neki kell felnőnie, és elszakadni az anyjától, főleg, ha saját családot is akar.


Legfeljebb erről tudsz vele beszélgetni, hogy milyen közös jövőt képzel el veled, akar-e közös gyereket, mennyire gondolja komolyan, stb. Ha te vagy számára a megfelelő jelölt, akkor anyjának úgysem lehet beleszólása.

Ha az öreglány miatt mentek szét, akkor meg jobb is, ha előbb, és nem akkor, mikor már van közös gyerek is.


Azt nyugodtan megmondhatod neki is, hogy nem lát téged szívesen az anyja, nem érzed jól magad, ha együtt kell lennetek, te mindent megtettél, hogy elfogadjon, de nem akar.

Ő meg kell értse, hogy így neked nincs kedved ott lenni. Senki sincs olyan helyen szívesen, ahol nem fogadják jó szívvel.


Az ilyen anyós a legrosszabb, kétszer gondold meg, hogy kell-e!!

2011. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőségetek,akkor semmiképp se költözz össze a párod szüleivel,tehát nehogy hozzájuk költözz!

Menjetek minél messzebbre.Remélem nincs hozzájuk közel a telek!

2011. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De sajnos nagyon közel van... :(

Mamámnak már beszéltem erről a problémáról, mert ő a legjobb fej az egész családban és ő azt tanácsolta, hogy hiába bunkó velem és ne süllyledjek le az ő szintéjre, mutassam meg hogy azért is kedves vagyok, érezze magát Ő sz*rul a bunkósága miatt, hátha ráébred hogy nem igy kellne viselkednie. Ha meg felveszem a kesztyűt akkor meg úgyis dirket provokálni fogja mégjobban a balhét, és csak én veszek össze a párommal. Jó tanács, csak nehéz megfogadni... Párom apukájával nincs semmi bajom és ő nem is akar beleszólni semmibe. De miért ilyenek ezek az anyósok...:S:S

2011. márc. 14. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!