Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kijelentette: "Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kijelentette: "Nem tudom, már, hogy mit akarok tőled" Ez mit jelentene neked?

Figyelt kérdés
lassan 3 éve vagyunk együtt és az utóbbi 2 napban nagyon nagyokat veszekedtünk... gondolom mit jelent számára, de így, h legyek vele, bocsi a helyesírásért, meg többiért, de nem látok a könnyeimtől....:'(
2010. júl. 26. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez annyit jelent, h vagy tartsatok szünetet, beszéljétek meg, vagy szakitsatok..
2010. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta.....én barom,meg megvártam,míg elhagy! Nemhogy léptem volna én előbb,mert tképpen én is ugyanezt éreztem! Engedd el! Vagy szünet....aztán kiderül meddig bírja nélküled!
2010. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez kérlek virágnyelven megfogalmazva az jelenti, hogy : jobb lenne, ha szakítanánk. Tipikus, férfiak, nem mernek nyíltan beszélni.
2010. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg kezd el vadul irni az sms-eket, hogy te mennyire szereted és hogy nélküle az életed semmit sem ér, meg ami szivből jön. A barátnöm is ezt csinálta amikor kb én is ezt mondtam neki, és rájöttem, hogy tényleg szeret és én is őt. Azota is boldogan élünk.Ez 2 honapja volt, most vagyunk 1 év 4 honaposak;) 17F
2010. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nehezen írnék sms-t, mivel együtt élünk...
2010. júl. 26. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok???
2010. júl. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez egy nyilvánvaló nagy beszélgetést jelent. meg kell beszélnetek a továbbiakat és közösen dönteni arról, hogyan tovább. mindenesetre ha ő így gondolja... akkor sok jóra ne számíts szerintem :(
2010. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a megoldás a szünet (nem biztos hogy végleges szakítás), de mindenképp beszéljétek meg, hogy most akkor mi van, és a veszekedéseket, meg hogy miért voltak ezek a veszekedések, stb. Nem kell még úgy elkenődni. Ha 3 éve vagytok együtt, valószínűleg hiányoznál neki a "szünetben".
2010. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
idén már 3x szakítottunk, köszönöm, de még egy olyan szívet kitépő és megsanyargató napokból nem kérek többet... eddig is úgy éreztem nem vagyok neki elég, de mostmár.....
2010. júl. 26. 16:30
 10/14 A kérdező kommentje:
úgy érzem jelenleg magam: nem érzek semmit, se boldogságot se szomorúságot, mintha kiölték volna a lelkem belűlről....
2010. júl. 26. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!