Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Nagyon rosszulesik mert szeretem :S

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 2 éve vunk 1ütt. Mondjuk mindig is tudtam h ilyen, h van mikor rájön h nincs kedve velem lenni. Ez rosszulesik így kimondva. Meg ígérgeti mindig h na most elmegyünk moziba, de mikor ott vunk, hagyom h ő válasszon, erre én mért nem tudok dönteni, menjek haza. Meg h nőnapra se kaptam semmit, pedig 1 szál rózsa boldoggá tett vna. Mikor városba voltunk mondta h válasszak magamnak vmit, de tudtam h annyi van nála h el tud hozzám jönni, ezért nemet mondtam. Meg akkor úgy volt h moziba megyünk, de ennyi pénzből? Mondta h levett vna annyit. Hát én kétlem :S Mert nem is volt kedve. Sokx megbánt, h nem megyünk sehova, most is mondta h csütörtökön vacsorázhatnánk, de vszínű h már rég elfelejtette, de ha említem akkor nincs kedve. Nem tudom már mi legyen :S
2011. márc. 15. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sorry fáradt vagyok, de most az a gond h nincsen lóvéja és ennek ellenére mégis elmenne veled mindenhova, de bántja h alig van pénze és emiatt rosszkedvű?
2011. márc. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak ne mutogatná h mennyije van a számláján. Alig megyünk vhova, én nem is merem mondani, mert akkor kötelezőnek érzi. Mikor nagynéha eszébe jut, ráfogja h mégsincs kedve, meg pénze se. Csak a bankszámláján tudom h mennyi van, nem kérek sokat, 1 rózyát szülinapomra. Ezt sem kaptam meg. Megértettem h mert nem volt ideje, de akkor 1 csokit legalább.
2011. márc. 15. 09:18
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Szörnyü h ezek a mai lányok mennyire anyagiasak
2011. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pontosabban mi az ami rosszul esik? hogy nem visz el sehová, ahova fizetni kell? Mert akkor anyagiasság.

De mondjuk, próbáld rászedni,hogy olyan helyre menjetek el, ahová nem kell fizetni. Mondjuk nézzetek meg együtt egyjó filmet, menjetek sétálni a természetbe, piknikezzetek, annyi más program van, amihez nem kell pénzt, válasszátok azokat. Az, hogy nőnapra nem kaptál semmit, azt így kijelentette? vagy azért mondtam, hogy boldog nőnapot. Mert én sem kaptam semmit a páromtól, legalábbis messze van, így nem tudtunk találkozni.

Nem lehet hogy kicsit punnyadt a kapcsolatotok? És te megszoktad őt valamivel lepni ami pénzbe kerül?

2011. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Mondta h levett vna annyit. Hát én kétlem :S" - ez most csak a te fejedben létezik. Kételkedsz a szavában? De tényleg, ha úgy volt, hogy moziba mentek, akkor miért nem mentetek?

Nem bírom kivenni, hogy említetted-e neki a csütörtöki vacsorát az ígérete óta, és nem volt kedve mégse, vagy nem említetted, és feltételezed, hogy nem lenne már kedve. Az utóbbi esetben megint csak a te fejedben létezik a helyzet.

Miért utasítod el a kéréseit, hogy válassz filmet, vagy valamit magadnak? Talán a kedvedben akarna járni ilyenkor, de te folyton problémázol/agyalsz valamin?


A másik gondolatom: nem olyan ember ő, aki az ígéretekből él? Nem arab véletlenül? Az ő kultúrájukban az ígéret egy kedves gesztus, de senkinek eszébe nem jutna betartani, vagy számonkérni.

2011. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értelek. Ennyire fontos az a rohadt mozi? Vagy az a rózsa?

Ha a barátodban benne van az igyekezet, csak nincs pénze, akkor meg mi a baj?


Hogy lehet valaki ennyire anyagias...


Az én barátomnak és nekem sincs pénzem általában (mind a ketten tanulunk), de megoldjuk máshogy. Általában otthon dvd-zünk, most hétvégén meg például elmentünk túrázni.

Ha meg valamelyikünk mégis kap egy kis pénzt, akkor beülünk valahova. És ha épp nekem van pénzem, akkor én fizetek.

Nem hinném, hogy ebből problémát kell csinálni..


19/L

2011. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egyet kell értenem az előttem szólóval.

A negyedik kommmentelő voltam.

18/L

2011. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mármint úgy negyedik, hogy beleszámolom akérdő kommentjét is :D

na:D:$

2011. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek!

Itt nem az anyagiasságról van szó,hanem a kedvességről, hogy meglepjen a párod néha egy kis aprósággal, ez igen sokszor jól esik a másiknak.

Főleg,hogy szülinapra nem kaptál semmit,mert nem volt ideje....úristen....az embernek arra van ideje amire akar, ami fontos neki. Nem hinném,h így nincs ideje venni neked vmit?!akkor vegye meg 2-3 héttel előtte v 1 hónappal,de ilyet ne mondjon h nem volt ideje,basszus én tanulok,dolgozok és a barátommal vagyok és ha van vmi esemény akkor arra időt szakítok,hogy vegyek neki vmi kis apróságot.Ha meg ilyen spur,akkor arra gyűjtsön!

Elhiszem,hogy téged bánt,hogy így ígérget és nem tartja be őket,ha vmit megbeszéltek akkor az legyen is úgy semmi kifogás ne legyen benne. Máskor ha ilyen van, mond el neki szépen, hogy te elszeretnél menni,mert már rég voltatok és jó lenne picit vmi mást csinálni és h am is sokszor ígérgette neked!! a végét viccesen,hát ha veszi a lapot!:) Sajnos az én párom még azt se mondta h boldog nőnapot, valetin napkor meg fikáztak az ajándékom,pedig a legszemélyesebb ajándékot kapta tőlem én meg tőle kaptam egy szál rózsát de annak jobban őrültem mint ő az ajándékoknak és itt nálam nem a pénzről volt szó hanem a kedvességről,hogy szeretem a másikat. Én párom nagyon spur....mindenki megmondja neki,nálunk az a baj,hogy minden szar tápkiegészítőre tudd gyűjteni meg minden,de én rám meg nem. Költ rám nem azt mondom,de olyan nagy nehezen és ez azért rosszul esik. Én ugy szoktam,h befizetem a dolgaim(telo,net,bérlet) és ami marad azt magamra és rá költöm,de nem úgy,h minden nap,csak,hogy érezze,hogy törődöm vele kis apróságokkal,és egyikünk se gazdag!!

Beszéld meg ezeket a pároddal őszintén! Remélem meg fog változni!


.Bocsi,hogy hosszú lett.:)

2011. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"úristen....az embernek arra van ideje amire akar, ami fontos neki. "


emiatt elkedztem gépelni egy elmész te nyikhaj a jó b* k* életbe kezdetű szöveget. 2 állásom van mellette esti suliba járok. mire végzek minden üzlet bezár, napközben van kb egy ebédidőm amivel el kell számolni. az lehet h az isibe csak arra nincs időd amire nem hagysz de az életben sajnos ez nem így működik...

2011. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!