Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a kék szemű pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a kék szemű pasik tudat alatt kék szemű lányokhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz? Van valami igazságalapja?
2011. márc. 15. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tudat alatt inkább a barnákhoz.
2011. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét szemszín (a kék és a barna + ezek árnyalatai) ugyanannyira tetszik, de leginkább a rendes kék és a rendes barna, pl. a szürkésebb kék már nem.


Hajról is hallottam ezt-azt. Nekem mindegyik ugyanannyira tetszik, ha szép egészséges és természetes, nemcsak a szőke/fekete, amit sokszor hallottam.

2011. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kék szemű barátom van, és nagyon ritkán volt kék szemű barátnője. Inkább a barna szemű csajok jöttek be neki. most én zöld szemű vagyok neki:)
2011. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség, én kékszemű vagyok, és barátnőm szeme zöldesbarna. mostakkó? ...
2011. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Persze, a magasabb rendű kék szememmel csak nem fogok lealacsonyodni egy barnához, vagy zöldhöz.
2011. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

hát csaj vagyok igaz, de nekem kék szemem van, igaz sötétebb kék, de mindigis a kék szemü pasik tetszettek inkább, de volt barna szemű barátom is, nekik is zsép szemük volt, de nem szem alapján választok, hanem összhatás, plusz belső értékek, na meg az éremnek két oldala van, az ő véleményük is számít, ez az eset dolog butaság, és különben is, sztem nincs olyan h tudat alatt az ilyenek tetszenek, nem lehet kategorizálni, mindenkiben más tetszik, mindenkinek más áll jól

mindegy hogy barna vagy kék szemű, mindegy hogy kicsit duci vagy vékonyabb, mindegy hogy kerekebb arcú vagy ovális, rövid vagy hosszú hajú, arab e vagy keleti,

sőt ha festi a haját akkor már eleve nem a génjeit mutatja


és lehet barna és kék szemű pároknak kék szemű gyereke, az unokatesóm és a férje is barna szemű, és a kislányaik kék szeműek, és kék is maradt a szemük, nem barna, nem zöld,

csak a nagyszülőknél volt világos kék szemű

több generáción keresztül lehet örökölni


van aki szép, vagy helyes, de nem olyan jó a kisugárzása, vagy nem olyan szimpatikus, de az is lehet hogy valaki szép, lehet rendes is okos is, de mégsem szeretünk bele

2011. márc. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen, ezt én is olvastam, bár nem tudom, hogy mennyire igaz, mivel nő vagyok. Eddig két kék szemű fiú ismerősömtől kérdtem ezt, és ők azt mondták, hogy nekik valamiért a szintén kék szemű lányok tetszenek, a barna nem vonzza őket annyira, de ha megvan a jó összhatás, akkor barna szemű lánnyal is összejönnének (egyiküknek "élete nagy szerelme" barna szemű).

Egyébként abban a cikkben azt írták, hogy azért választanak szintén kék szemű nőt, mert így biztos, hogy kék szemű utóduk lesz (két tiszta kék szeműnek csak kék szemű gyereke lehet, viszont barna+kék variációból gyakran barna lesz, mivel a barna a dominánsabb szín).

Azt is írták, hogy ez nem azért van, mert így jobb géneket örökíthetnek tovább vagy hasonló, hanem azért, mert így a gyerek még jobban hasonlít rájuk (és ugye a gyerekek az apjukra jobban hasonlítanak, így is biztosítva vannak arról, hogy a gyerek tőlük van (ezt több dokumentumfilmben is láttam)).

2013. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Bocsi de ilyen hulyeseget eletemben nem hallotam
2016. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!