Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm állandóan krákog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan krákog és köpköd. Volt már részetek hasonlóban?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja ismerem, nagyon dekoratív lány, csak ez a köpködés zavar kissé. Azt mondja állandóan slejmes (pedig sohasem dohányzott), és muszáj kiköpnie. Néha még az utcán is.
2011. márc. 15. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég gáz és elég vicces már bocsi! :)


Szerintem nézesse meg magát fül-orr-gégésszel! Azaz fogd meg a kicsi kezét menjetek el háziorvoshoz és ő majd ír egy beutalót!


Ámde kipróbálhatna néha 1 Strepsilst is! szopógatós cukorka néha csodákat tesz!

2011. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Pfuj, ez undorító, már ne is haragudj.

Elég kiábrándító lehet, ha valaki csak úgy köpköd.

Szerintem szedjen gyógyszert vagy nem tudom, de illúzióromboló lehet.

Most elképzelem: mi van, ha szopás közben jön rá? Ráköp a farkadra, hogy jobban csússzon, bőnyállal?

HACCÓLJON!

2011. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Go orvos, mert vagy tenyleg komoly a dolog vagy csak iszonyat undorito es csak kopkod.


Konyorgom ez annyira kiabrandito meg egy pasitol is nemhogy egy dekorativ notol...

2011. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A dolog kétoldalú, mert az csak rajta múlik, hogy kiköpi-e, vagy lenyeli. Nekem is van bőven, mégsem szoktam köpködni.
2011. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
elég illúzió romboló lehet a dolog :S,de ne várd meg míg szopás közben a farkadra turházik :D:D:D
2011. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Én is krákogok és köpködök, mert por allergiám van és az utcán nincs 100%-os tisztaság. Hiába szedem a gyógyszert és hiába inhalálok nem javul.:S Pedig orvosnál is voltam.

De diszkréten megoldom, kimegyek a fürdőbe vagy egy papírzsepibe teszem, mert számomra is undorító így nem nagyon csinálom a párom orra előtt.

és szopás és szex közben nem jön rám:p. Csak utcán és poros környéken.:S

2011. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 26 ff vagyok. Nem dohányzom és én is egyfolytában krákogok, meg nekem is jön fel mindig slejm. Nyáron is. Ha figyelnek zsebkendőbe törlöm énis, de ha nem akkor megnézem milyen messzire tudom elengedni. :D
2011. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pfff nem semmi ez enyhén gusztustalan....
2011. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kellene látogatni a háziorvost. Ez egyáltalán nem egészséges dolog.
2011. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem a VV Évától leste el a köpködést ? ;)
2011. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!