Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedjen egy pécsi 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy pécsi 23 éves srác, aki komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim tömören:

chat (nem vesznek komolyan)

társkereső (az esetek többségében részéről vagy részemről nincs szimpátia)

való élet (túl nyomulósnak tartják, bulizni meg nem szeretek járni csendes típus vagyok)

ismerősöket mozgósítani (most ezzel próbálkozom:)


tudom, hogy türelmesnek kell lennem, de ki tudja talán ez az oldal segít a nagy Ő megtalálásában:D


2011. márc. 15. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A PTE egész nagy kiterjedtségű, egyre több hallgatót foglalkoztat. Hajrá!
2011. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi megnézem:)
2011. márc. 15. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Mégis járj bulizni.
2011. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "mégis járj bulizni" tanácsot, de nem fogok. Szeretem jól érzeni magam, és a nélkül, hogy minősíteném a mai "bulizási" lehetőségeket Magyarországon, inkább azt mondom, hogy köszönöm, de nem. Kipróbáltam, nem az én világom.
2011. márc. 15. 23:45
 5/12 Aaliyah ***** válasza:

Üdvözletem!

A chatet illetve a társkeresőt én sem ajánlanám senkinek. Oda szórakozásból regisztrálnak az emberek, és nem a komoly kapcsolat reményében. Nagyon ritka, ha valaki ilyen módon találja meg a párját. Írtad a való élethez, hogy nyomulósnak tartanak. Én azt tanácsolom, ha észrevetted magadban ezt a hibát, akkor változtass rajta. Ha sikerült olyat találnod, aki szimpatikus, és akin látod, hogy te is az vagy neki, akkor a többi megy magától. Keresd a nőt, de "ne lógj a nyakán". Az nekem sem jönne be. Viszont ha már le van beszélve egy találkozó, ne kövesd el azt a hibát, amit nemrég velem tettek meg: nem jött létre a találkozó,és nem is hívott fel azóta sem. Az eléggé rossz érzést tud kelteni a másikban...


21/L

2011. márc. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hasonló problémával küszködök és még a korunk is egyezik. Nehéz ügy. A chat és a társkereső ill. a többi internetes baromságnak tényleg nem sok értelme van. A fent lévők kb. 5%-a gondolja komolyan. Az állatias vonaglás, amit bulizásnak hívnak szintén nem célravezető, ott nem lehet normális emberekkel megismerkedni. Ismerősök mozgósítása szintén nem megoldás, mert senki sem fog helyetted barátnőt keresni.

Marad tehát a való élet, ami talán a legcélravezetőbb. Nyomulósnak tartottak? Mégis kik? Hányan? Ne foglalkozz velük! Ha nem keresed őket, akkor meg az a baj. Majd összefutsz valakivel, aki nem tart annak. A legfontosabb, hogy ne add lejjebb az igényeidet, hiszen te tudod, hogy milyen csajjal lennél boldog. A nagy ő pedig nem létezik.

2011. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igyekszem tömören reagálni:)


A hiba (illetve nem is hiba, inkább a viselkedés forma javítás alatt:)

Őszinte típus vagyok, tehát ha randit beszélek meg akkor el is megyek. Hiszek benne, hogy hogy be tudom vonzani az életembe azt akivel lélekben, testbe és szeretetben összhangban állok. Tudom azt is, hogy ez nem feltétlenül azonnal következik be. Nagyon tetszettek a vélemények jó meghallgatni a többi embert is mit gondol erről.

Az utolsó leheletemig hiszek a nagy Ő létezésben:)

2011. márc. 16. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is dettó így vagyok mint te csak lányba =)
2012. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már, sok jóképű, rendes srác lakik Pécsett. Ismerkedj, légy nyitottabb, barátságosabb!
2012. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nyitott vagyok és barátságos ....amúgy az lehet h sok a jó pasi csak azok közűl majdnem mindegyik ez tapló paraszt :$
2012. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!