Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek engedjek a csábítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engedjek a csábításnak?

Figyelt kérdés
7hónapja nincs kapcsolatom semmilyen 1-2ismerkedésen kivül,nem vagyok kalandozó sem,de a neten megismerkedtem egy sráccal aki már az elején mondta hogy a munkáját kifolyolag tart hosszan távon nem tudja biztositani azt mit szeretnék,egészen a találkozásig nem tudtam mit dolgozik addig csak kérdőjel miről lehet szó,én tartos kapcsolatot kerestem!Aztán kiderült hogy valószinű 6hónapra kiutazik külföldre,és eddig azért nem is akarta mondani hogy mit dolgozik mert valószinű nem találkoztam volna vele,és ő meg látni akart!Kicsit közelebb kerültünk egymáshoz,bár nem volt köztünk semmi szex korekt volt ilyen szempontból,bár tudtam hogy valoszinű erre ment volna a dolog bár ezt tagadja,tudtam hogy igazából lese akarja kötni magát!Szóval a lényeg valamivel annyira megfogott a csókjával vagy nem tudom,egyszerüen nem tudtam a vágyaimnak engedni,és nem mentem bele a dologba másnap!Pedig vágyok rá,csak ilyenkor ribancnak érezném magam ami persze nem vagyok,mert nem szoktam ilyenbe belemenni!Valaki mit csinálna az én helyemben,hülye kérdés nekem kell tudnom mit akarok!
2011. márc. 15. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
attól h d*gsz vele még nem vagy rib@nc
2011. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt kb mintha én írtam volna, de komolyan! :) Nekem 3 hónapja nincs kapcsolatom, több mint fél éve nem voltam együtt senkivel, és hihetetlenül hiányzik a szex, ahogy már az is, hogy csak odabújhassak valakihez. A sors úgy hozta, hogy az utamba került valaki, akin csúnyán kifejezve "kiélhetném magam". Ő nem vágyik komoly kapcsolatra, az előző páromat még nekem sem sikerült teljes mértékben kihevernem, így én sem. Neki is ugyanaz kell mint ami nekem, és felvetette a témát, hogy mi lenne ha egyszer ott aludnék nála. Azt mondta nem kell semminek történnie, csak érezzük jól magunkat és lesz ami lesz. Ugyanazért vacillálok amiért te! Nem is tudna róla senki kettőnkön kívül így nem az érdekel más mit szólna ha megtudná, saját magamat érezném "könnyűvérűnek", hogy engedek a kísértésnek. Mindenesetre nagyon hajlok a dologra, és azt hiszem bele fogok menni. Ha aznap éjszaka úgyérzem nem lenne helyes lefeküdnöm vele, akkor nem teszem meg, ha vágyom rá, akkor viszont nem fogok ellenállni... Igyekszem kicsit az agyamat is átprogramozni, hogy ez nem olyan mintha bármikor/bárkivel/bárhol... Viszont én sem csináltam még sosem ilyet, így nem tudom mi fog kisülni belőle. Egyszer élünk, próba szerencse.
2011. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak megdugott:)
2011. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egy nő belemegy egy egy éjszakás kalandba, mert kívánja a szexet, attól még nem ribanc. Nekem is volt jó néhány ilyen esetem, még lánykoromban.
2011. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen engedj a csábításnak!


Még is mit érdekel téged, hogy más mit gondol, ne érdekeljen!


Nincs párod! Megcsalsz valaki? - NEM! Jól esne a szex? -> IGEN!


akkor meg mire vársz?


26/f

2011. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Persze, hogy tedd meg. A pokolban van még bőven hely:)

"Hiszen jól tudjátok, hogy egyetlen paráznának, tisztátalannak vagy nyerészkedőnek, azaz bálványimádónak sincs öröksége a Krisztus és az Isten országában." Ef 5,5

2011. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt fogom tenni!
2011. márc. 16. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!