Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek engedjek a csábitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek engedjek a csábitásnak?

Figyelt kérdés
A barátnőm 18éves és még szüz. Nem régota járunk kb 2honapja. A barátnőmőn egyre jobban azt veszem észre hogy egyre jobban szeretne sexelni erre félre érthetetlen dolgok is utalnak. Most itt az a bibi hogy én vagyok neki a 2-dik komolykapcsolata és nem akarom azt hogy késöbb megbánja ha esetleg most lefekszünk. én szeretem a lányt teljes szivemből és szerintem ő is engem, Mit tegyek engedjek a csábitásnak?
2008. szept. 15. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
szia. hát ez nagyon becsülendő szerintem. nem gondoltam volna hogy van még olyan rendes fiú mint Te hogy gondolsz a következményekre és nem élsz azonnal a lehetőséggel. nos szerintem ha úgy érzed hogy szeret és Te is szereted Őt akkor nincs min gondolkodni. de lehet hogy ha eddig nem tettétek meg inkább a pettinggel próbálkozzatok. aztán lassan kialakul. mindenesetre sok sikert :p ;)
2008. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18 évesen szerintem nem fogja megbánni, ő már nem nevezhető túl fiatalnak a szexhez, 18 év épp ideális kor az elkezdésére! 2 hónap járás végülis elég időtartam is, főleg, ha sokat találkoztok, és érzelmileg-intellektuálisan elmélyült a kapcsolat, közel álltok egymáshoz. Ha erre gondolsz, van olyan, aki az elsővel marad egész életében, és nem bánja meg, szerintem ez szép dolog, ha valaki van ilyen szerencsés.

A petting mint áthidaló megoldás valóban jó javaslatnak tűnik ebben a helyzetben, egy ideig elégítsétek ki egymást más módokon, de legyen nálatok koton, és ne aggodalmaskodj, hogy jaj mi lesz, ha úgy alakul, hogy használni kell! :D:D:D

2008. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem okozna problémát a sex csak hát eddig tartotta magát és most meg két honap után akar sexszelni.mikor az elözö hapsijával pont emiatt szakitottak mert a csávo akarta de ő nem
2008. szept. 15. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a csaj akarja (és úgy tűnik, hogy akarja), akkor nem fogja megbánni, főleg ha szeret is!
2008. szept. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez volt a legnagyobb szerelmemnél és pont 18 éves korában, de mi egy hónap után lefeküdtünk, már nem vagyunk együtt sajnos, de egyikünk sem bánta meg.
2008. szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!