Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre hallgassak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre hallgassak vagy engedjek a csábításnak?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismertem meg a fiút. 2 hete vagyunk együtt. Már 5-ször randiztunk, az elsőn elcsattant az első csók. Azóta olyan vagyok, mint egy megkergült rózsaszín vattacukorgömb. Most péntekre kitaláltuk, hogy átjön hozzám filmet nézni. Senki nem lesz itthon, adott a dolog az együttlétre, ha itt marad, én viszont nemtudom szabad-e már. Nagyon kívánom, ha csak rágondolok megőrjít a vágy, de nem akarom elrontani, hogy az elején megtörténik a legtöbb, mert utána olyan sebezhetőek leszünk egymásnak. Szeret ebben biztos vagyok, és én is őt olyan igazán szerelmesen. Mégis korainak érzem. Egyikőnknek sem ez lenne az első alkalom, én 20 vagyok, ő 21. Engedjek a vágynak vagy hallgassak az eszemre és "küldjem" haza, esetleg itt alhatna, de nem mennénk el olyan sokáig....bár biztos vagyok benne, hogy nem tudnánk megállni. Ti mit tennétek a helyemben?
2010. jún. 15. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
hívd el a legjobb bnődet is, ha mindkettőtöket bevállalja, akk csak AZ kell neki, de hogyha meg enm,akkor csak téged akar és veled akarja
2010. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehetnék közhelyes és mondhatnám hogy...


"Ha igazán szeret akkor teszteld le és ne add át magad az első együtt töltött este után, igy kiderül hogy valóban szeret-e"


Mivel nem vagytok 16 évesek már, ha mindketten érzítek, hogy itt az idő akkor vágjatok bele.


DE! siettetni nem kell.


dr.b.

2010. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kívánod? Akkor ez itt már nem kérdés, és nincs is ebben semmi rossz, ha próbálkozik add meg magad, ha nem, akkor küldd haza.
2010. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha korainak érzed akkor korai is.Gondolom azért irtál ide hogy valamilyen megerösitést kapj.Pedig jelez a belsö hangod hogy még korai.Lényegében semmi különös nem lesz ha megteszitek,hisz azt irod szereted és ö is téged.De érdemes kicsit huzni az idöt mert annál tovább tart a varázs.én mindig a kapcsolat elejét szeretem mikor még vágyakozunk egymásra és totál szerelmesek vagyunk.Tehát a helyedben várnék de valami azt sugja megteszitek:)De ha biztosra akarsz menni hivj még néhány embert DVD-buli cimszóval:D
2010. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én azt nem értem hogy "az eszed" miért mondja azt, hogy nem feküdhetnél még le vele, amikor kívánjátok mindketten, már volt is pár randi előtte, érett felnőttek vagytok már nem 15 évesek.
2010. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyan már dugasd meg magad a francba, egy jó kúrásba még senki se halt bele
2010. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát az eszedre ne hallgass, mert már egyszer azt a tévhitet keltette benned, hogy ezt a kérdést mindenképpen meg kell osztani a nagyközönséggel a gyiken... majd alakul minden, ahogy alakul, a spontán dolgok a legjobbak!
2010. jún. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Baromság hogy megkérdezitek tőle a 3-ast mert ez minden férfi álma, ha visszautasítja hülye :)
2010. jún. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem szokás az oldalon de kiváncsi vagyok hogy döntöttél és mi a következmény amiböl esetleg mások is tanulhatnak!Pár sorban irj légyszi!Köszi


Az egyik korábbi válaszoló 24L

2010. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Aranyos, hogy érdeklődsz. Filmeztünk, majd igencsak egymásnak estünk. :) De sikerült megtalálni az aranyközéputat, csak petting történt. Nagyon jó volt. :) Majd másnap is itt aludt, az is nagyon jó volt. :)
2010. jún. 20. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!