Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az kell akit sosem kaphatok meg?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és belezúgtam egy srácba aki a sulimba jár. Nincs neki barátnője, de mégsem történik semmisem. Próbálom a jelét adni,hogy tetszik..voltak már szemezések, fb-on lájkolások. De mégsem jön össze ez az egész. Számos olyan akart velem járni, aki nekem nem kell. De miért azokba zúgunk bele, aki nekünk elérhetetlen?
2011. márc. 15. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

hát sok lánnyal van ez.. nálam mondjuk másik suli és van barátnője.. demind1 akkor sem jön össze, pedig van más 'rajongóm'

dehát c'est la vie

2011. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem elérhetetlen csak még nem keltetted fel eléggé a figyelmét. Ha megnézed biztosan van 100 másik lány is aki lájkol néha és néha egymás szemébe néznek. Ettől nem fog észrevenni.
2011. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?
2011. márc. 15. 21:57
 4/21 anonim ***** válasza:
jó a kérdésed, ugyan ebben a helyzetben vagyok :S
2011. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ywerd ***** válasza:
92%
Ez generációs probléma :D A nevelt lányom is 16 ugyanebben a cipőben jár,már vagy két éve nézegeti a fiúkat,persze mindig az kell neki aki elérhetetlen :) Eddig mindegyik srácot ahogy közelebbről megismerte ,rájött hogy egy ideálba volt szerelmes mert a srácnak mindig volt valami defektje(ha más nem hát kiderült róla hogy egy egoista pózer vagy igazi nárcisztikus alfahím)Úgyhogy lányok,szerintem próbáljátok megismerni közelebbről az adott "bálványt",mert általában rájöttök hogy ő is ember ,utána vagy megközelítitek és beszédbe elegyedtek vele vagy rádöbbentek hogy nem is ő az akit kerestek.Idővel talán rájöttök majd hogy a nagy ő meg a herceg fehér lovon nem létezik.ÉS a közönséges halandókban gyakran több van mint ezekben a helyes,menő,ki ha nem én típusú srácokban...
2011. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
41%
Figyelj Drága,szerintem azt kellene csinálnod,hogy sokkal kihívóbb rucikat kapj fel magadra!legyél sokkal merészebb és ne félj közeledni hozzá!!!ha találkoznátok akkor nézz mélyen a szemébe!és jobb lenne ha bevallanád neki az igazat!szerintem erre lesz alkalmad,akár egy suli buliban vagy számos helyen ahol összefuttok! :P SOK SIKERT!!!:)
2011. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanebben a helyzetben vagyok...

Neki sincs barátnője és a suliba jár.

Nemtudom, h miért van ez, megpróbálom/meg szeretném ismerni, szerencsére van egy barátnőm, aki ismeri, de nagyon nehéz...

És az a szörnyű az egészben, h ha a barátnőm elmondása szerint egy "nárcisztikus alfamhím" lenne, mint ahogy kedves előttem válaszoló írta(:)), akkor még lenne esély, h kiszeretek belőle, de állítólag egy vicces, kedves srác...

Próbálj Te is vmilyen úton-módon megismerkedni vele, az biztos könnyíteni fog ebbe vagy abba az irányba.

Sajnos mást nem tudok tanácsolni, ugyanis én is ebben a lehetetlen helyzetben vagyok. :(

Egyébként egyetértek, lehet, h ez egy generációs sajátosság(ami nem túl kellemes).

15L

2011. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
nekem is pont ugyna ez van:D csak én neten ismertem meg wowon:D és vanank suliba 6-7 akinek kellenék de nekem az kell akit nem kaphatok meg...S:
2011. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A kérdésedben ott a válasz..:) pont azért mert számodra elérhetetlennek tűnik .. :)
2011. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Tiltott gyümölcs a legédesebb.:)

És gondolom hogy neki pedig az kéne, akit nem kaphat meg. Itt is így van. A srác a fél várost megkaphatná mégis egy lányt akar, akit ő nem érdekli.:) Emberi dolog.

2011. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!