Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az udvariasság mára kiment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvariasság mára kiment a divatból?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a fiú kinyitja a lány előtt pl a kocsiajtót, előreengedi az ajtónál, ha látja, hogy nehéz dolgot cipel automatikusan kiveszi a kezéből és viszi, átadja a helyét, kihúzza a széket stb stb. Elsősorban fiúkat kérdeznék: Ez már nem "menő"? (tapasztalatokat is várok)

(Nemet és kort írjatok légyszíves)


2011. márc. 16. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez nem menőség kérdés. Amúgy igen, én is ilyen vagyok hogy a lányokat előreengedem, de ez ált. kimerül egy Köszi -vel


18f

2011. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fiu, de nem ment ki divatbol. A baratom nagyon figyelmes ezekre a dolgokra ami felsoroltal, es a kornyezetemben is vannak hasonloan udvarias sracok.

Am. van egy olyan kulturalis felfogas, hogyha a nok egyenloek akarnak lenni a ferfiakal ezeket nem engedik meg..:) Ez nem en vagyok, csak ugy eszembe jutott, hogy hallottam.

2011. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Lány vagyok de engem sok éven kersztül ilyen pasik vettek körül. 1-2 kivétellel:S

22/l

2011. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
a nehéz csomaggal való segítséget leszámítva valóban nem gyakori, max vmi ilyen puccos elegáns étteremben ahol ilyen finomkodóan szoktak viselkedni, bár én ilyeneket h kihúzzák a széket, meg kocsiajtót kinyitni nem is várnám el.. nem vagyok egy kis királylány akit körül kellene rajongani meg ilyesmi.. sztem bőven elég udvariasság ha előreengednek az ajtóban, bár mondjuk Horváto.ban ahol most vagyok, ez egyáltalán nem szokás. és nem is zavaró, legalábbis számomra, mert ettől függetlenül egyáltalán nem bunkók a srácok.
2011. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
1539-es vagyok: 22/L
2011. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
múltkor a 3as villamoson segítettem leszállni egy idős nőnek,az ellökte a kezemet,azóta a jóindulatomat megfontolom.
2011. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ja 21f,ha udvariasan viselkedek,az ma nem menő,de attól még próbálok olyan lenni.
2011. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én általában mindenkivel udvarias vagyok. Viszont az öregek sokszor eleve rossz hozzáállással közelítenek, akár be is szólnak, azoknak soha nem adnám át a helyem.ű


23/F

2011. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (a székkihúzást nyilván ilyen elegánsabb étteremben, nem minden nap ebéd előtt :D)

Egyébként örülök, hogy nektek pozitív tapasztalataitok vannak.

Én sem várom el, hogy kinyalják a seggemet is, de az azért már sok, mikor osztálytársam, mikor megyek be az ajtón FÉLRELÖK a könyökével bemegy előttem aztán odaröfögi, hogy "mi van? ti akartatok egyenlőséget"

Sajnos nálam eddig szinte csak negatív tapasztalatok vannak... :(

2011. márc. 16. 15:43
 10/22 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és 22 éves :-)

ez nem "menőség" kérdése hanem a nevelésé.Attól,hogy udvarias egy férfi az nem azt jelenti,hogy "ódivatú"

2011. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!