Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dohányzik sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dohányzik sok lány divatból? És miért nehéz olyan lányokat találni, akiknek nem a bulik meg a komolytalan kapcsolatok a célja?

Figyelt kérdés

Sajnos miután megismerem jobban a lányokat, vagy telik az idő, mindenki ilyen lesz:( miért? mások is tapasztalják ezt? Miért kell beállni a sorba és követni ezt a "rib*nc életvitelt"?


(ja, és mielőtt azzal jönne valaki, hogy biztos nem volt még barátnőm, azért mondom ezt.... de igen volt, csak bizonyos körülmények miatt tönkrement, de ez nem ide tartozik)


18/F


2011. jún. 3. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Rájöhettél volna ennyi idősen, a velünk egyidősek típusai környezethez illően fellelhető, mit csodálkozol ha ilyen szórakozóhelyre mész, keress másfajta társaságot.

19/f

2011. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz, mert az ismerőseim közül sok lány nem dohányzik és komoly kapcsolatra vágynak, bulizni, szoktak, de a buli jó ha jól csinálják.
2011. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 szamóca.. ***** válasza:
Miért gondolja valaki azt, hogy attól mert eljárok bulizni már egyértelműen rib*nc is vagyok?
2011. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ép ezaz, nem járok szórakozóhelyekre, mégis csak ilyen lányok vannak körülöttem:S
2011. jún. 3. 21:07
 5/19 anonim ***** válasza:

a bulizással alapjában nem is lenne semmi baj (de csak ha a csaj nem iszik, nem d*gatja szét magát és nem füvezik) lásd én. én is járok buliba néha-néha, és komoly kapcsolatot keresek, ja és még soha nem cigiztem, nem is fogok, fúj.

sok lány azért csinálja ezeket, mert azt hiszik hogy menők, pedig nem.. inkább szégyellnivaló!

16L

2011. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

szubjektív.. nagyon

első

2011. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. Én 21 évesen még soha nem cigiztem, buliba se azért megyek, hogy most akkor szexpartnert keressek magamnak, az alkohollal meg úgy vagyok, hogy tudom hogy hol a határ. Ja és komoly kapcsolatot keresnék.
2011. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, csak rossz körökben mozogsz. 20 éves vagyok, és én sem dohányoztam soha, és komoly kapcsolatot keresek. És ez így volt fiatalabb koromban is. A bulik meg olyanok, hogy ha az ember tudja hol a határ, akkor nagyon élvezetes és jó dolog kiengedni a gőzt egy kis tánccal, iszogatással a baráti körben.

Úgyhogy ne add fel, és keresgélj tovább.

2011. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A dugást meg a cigarettázást ne vegyük már egy lapra :D
2011. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
25 alatt nicnsen komoly nő szerintem, általánosítás, kövezzetek meg, támadjon a sok pcsa, de attól még ez marad az igazság.
2011. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!