Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz hogy amelyik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy amelyik férfi romantikus az rossz az ágyban?

Figyelt kérdés
hali! 16 éves vagyok fiú! és még szűz vagyok! És az van hogy én romantikus fiu vagyok és több helyen olvastam, hogy azok rosszak az ágyban! akkor én is az lennék??
2009. febr. 21. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
ha egy ember rozsát vesz neked atol még lehet szexisten
2009. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
egyépként én is romantikus vagyok és még senki sem panaszkodott (mármint nem értetem hogy aztb monta volna hogy de rosssszzz)
2009. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, ezt csak a tapló, érzéketlen vadállat pasik mondják, akiknek az elképzelése a szexről kimerül annyiban, hogy fél perc alatt megdudják a nőt és részükről annyi (és ennek megfelelően bánnak vele az élet egyéb területén is, így tehát a romantika fel sem merül bennük).


Amúgy minden csak azon múlik, hogy mennyire tudtok odafigyelni egymásra, kommunikálni egymás felé az igényeiteket, és teljesíteni azokat.

2009. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt mondtam hogy nem fügnek egymástol
2009. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán nem igaz.
2009. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha romantikus férfi rossz az ágyban, akkor egy nagymenő meg vadember lehet, nem?...Szerintem nem ettől függ, lehet annyiban különbözik, hogy egy romantikusabb férfi több időtt fordít a pettingnek, kényeztetésnek, stb., de oda tudja magát tenni, azt biztos :) Nekem ez a véleményem.

Nincs sehol előírva, hogy romantikus rossz az ágyban!KI kell próbálni :)

2009. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárt, mivel egy romantikus fiú bizonyára sokkal odaadóbb, figyelmesebb, türelmesebb, amit a legtöbb nő igényel is.Ha emellé jó technika társul, akkor még szuperebb lehetsz az ágyban.
2009. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat/véleményeket!4 Most ezzell nagyott ugrott az önbizalmam!!! :):)
2009. febr. 21. 23:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rám is mondják hogy nagyon romantikus pasi vagyok, bár még szűzen, de a pettinget (állitólag) jól csinálom. :P Aki meg a pettinget jól csinálja, az az ágyban is jó, ezt olvastam. :)


17/F

2009. febr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lényeg, hogy kemény legyen amikor az aktusra kerül sor. ha ez megvan, akkor naná, a csókok és a gyengédség extrán jól jönnek! még jó ;)


amúgy nem alaptalan amit mondasz, mert nemhiába van ilyen kedves jelzője a szentimentálisabb srácoknak,hogy 'puhap.ö.cs', talán mert a nagy romantikázás közepette föl se tud állni nekik rendesen. (gondolomén, még nem volt ilyenhez szerencsém)


DE amig neked kemény és az aktus megfelelő részeiben \'odateszed\' (ahogy előttem szólók irták:), addig te nem tartozol közéjük. Akkor tudod mi vagy? egy szivvel megáldott FÉRFI! ;) sok sikert!

2009. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!