Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ezt a kérdést én írtam ki tegnap de nem tudom még kiemelni,de sürgősen kellenének még válaszok!azóta mióta történte ez a dolog amiről írtam a kérdésben,változatlan a dolog.vasárnap óta ki van kapcsolava a telefonja,a közösségi oldalán 2 napja nem volt fent,pedig minden nap fel szokott.kérlek segítsetek,hogy miért csinálhatja ezt.ha csak engem akarna kerülni,mert esetleg nem szeretne vagy nem akarna tőlem semmit,azt nem ilyen drasztikus módon oldaná meg.aggódom érte.nagyon.:(((pár napja azt mondta nekem ha esetleg kiszeretne belőlem,vagy bármilyen oknál fogva nem kellenék neki akkor megmondaná azonnal,mert nem köcsög ember.akkor most mi van ilyenkor???kérlek segítsetek.


2011. márc. 16. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ennek sok oka lehet az is lehet pl h nincs net vagy nem jó a gép és a telefon meg foglalt nem tudom de szerintem nem lehet olyan nagy a baj :)vagyis remélem ne aggódj :)
2011. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A történeted kisértetiesen hasonlít az enyémre... Csak az enyémnek már "vége". Hát nem lett happy end.

Készülj fel a legrosszabbra, és akkor bármi történik, pozitívan fogsz csalódni. Kitartást, sok erőt...!

2011. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nete mindíg van,ezt tudom jól.a telefonja pedig nem foglaltat jelez,hanem ki van kapcsolva.meg akkor még mindíg ott van az a dolog h letörölte a képeimet a közösségi oldaláról.bár nem csak az enyémeket hanem a saját képeit is.nem értek én már semmit.és az bánt h tudja h nagyon aggódom mindíg érte.a legutolsó találkozásunkat amiről a linkelt kérdésben írtam,egy egészségügyi ok miatt mondta le.sms-ben.és azóta ki van kapcsolva.mikor megkaptam azt az sms-ét,én egyből írtam neki h nagyon aggódom érte,és feltétlenül értesítsen h mi van vele.nem kapta meg az üzit.erre írtam neki még egyet h amint megkapja az sms-em hívjon fel mert nagyon aggódom érte h hogy van.másnap megkapta az sms-em,mivel jelzett a telóm h megkapta.és utána egyből kikapcsolta megint,persze engem nem értesített h mi van vele,jól van e.így h ezeket is leírtam így mit gondoltok a dologról?
2011. márc. 16. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok megint. Annyit tudok mondani, hogy ne hagyd annyiban. Én elkezdtem "nyomozni", így sikerült elég sok dolgot kideríteni. Közösségi oldalon közeli ismerősök keresése, és ilyesmik... Bevált, megtudtam, hogy miért tűnt el. Így legalább már tudom gyűlölni, és nem kell aggódnom érte.
2011. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves második nem lenne kedved priviben beszélgetni velem erről?ha nem túl személyes dolog akkor elmesélhetnéd h nálatok mi történt,és hogy derült ki.közeli ismerőseit nem ismerem.egy haverjáról tudok aki közeli,ő közösségi oldalán átnéztem az ismerősöket h a szerelmem nem e csinált új profilt magának más néven h ne találjam meg,de nem találtam semmit.csak az fáj nekem h ő is annyira várta a talit,meg nagyon ragaszkodott hozzám,meg atalit is úgy mondta le sms-ben,hogy úgy írta az sms-t h szia szivem.meg úgy köszönt el h csók.ahogy szokott.és azóta felszívódott,szó szerint.és már nem tudom mit tegyek,hogy próbáljam elérni?mivel sehogy snincs rá lehetőségem.azon gondolkodom most h lehet még egy utolsó próbát teszek,és írok neki egy sms-t h nem kérem h szeressen,és magyarázatot sem kell adnia,mivel úgysem fog hiába faggatom,de legalább életjelet adjon magáról h legalább afelől nyugodt legyek h él és jól van.jó ötlet ez?
2011. márc. 16. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod a címét,akkor elmész hozzá,akármilyen messze is lakik.Bár ezt úgy illene,hogy a fiú menjen el hozzád,v félúton találkozzatok,ha olyan nagy a távolság.

De ha a lakcímét sem tudok,akkor azt kell mondjam ez nem igazi kapcsolat...csak egy téveszme.

Akkor derül ki,hogy mi ez,ha személyesen találkoztok....:S

Hidd el h tapasztalatból írok.

2011. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, küldtem neked pm-ben egy kisregényt.

második

2011. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem kaptam még meg a privit,de remélem h meg fogom kapni.köszi h írtál.
2011. márc. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!