Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
A barátom folyton mondja hogy szeret mindíg boldogan velem van. De tegnap annyira más volt. Mindíg becézget de tegnap a nevemen szólított... Nem annyit törődött velem mint máskor. És mindíg én mondom hogy "menj már lekésed a buszt" most pedig negyed órával a busz előtt elment. Mondtam hogy kikísérem bár este volt de alig 3 percre lakok a buszmegállótól és azt mondta határozottan hogy NEM...:( nem értem:'(
2011. aug. 31. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megcsalt, megbántottad valamivel, valaki más bántotta meg, családi gondjai vannak vagy egyszerűen csak rossz napja volt.
2011. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg csak elfáradt mert segített nekem pakolászni lehet hogy azért:)Köszi ez megnyugtató:)
2011. aug. 31. 08:09
 3/12 anonim válasza:
Pontosan mit csináltatok? Nem lehet,hogy te bántottad meg?Vagy anyukád ,apukád,esetleg testvéred ,olyat mondott neki vagy csak hallott...
2011. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
kicsit bővebben ha lehet de valószínű ,hogy megbántották vagy nem szeret vagy egy hülye bunkó f@sz
2011. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szobát rendeztünk át de direkt előtte megkérdeztem h akar e jönni segíteni vagy nem?... azt mondta h segít.... valószínű abba fáradt el:$
2011. szept. 1. 18:41
 6/12 anonim válasza:

Nem tudtom milyen barátod van neked ha egy ksi fizikai munkától elfárad.Szájhős..Meg szerintem valaki megbánthatta de ha megsértődött akkor így járt szerintem

22F

2011. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért nem kis fizikai munka volt az mert a 3. emeletre hozott fel apummal 2 szekrényt meg 1 franciaágyat és még benn is segített.... átrendezni mindent
2011. szept. 1. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt egy szar napja, és kész. Előfordul.
2011. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg? Szerintem ez evidens lenne vagyis nálunk így van
2011. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak most nehogy azt csináld, hogy szakítasz vele, mert nem a beceneveden szólított. Miért csináljátok ezt? Miért kell kombinálni? Nehogy most meg már mással találkozzál, mert sz@r napja volt.

Lehet a nagy pakolásban megizzadt, vagy valami egyszerű dolog, ami miatt nem akarta, hogy ki kísérd, vagy látta, hogy még van tennivalód, és azt akarta, hogy befejezd, hogy időben letudj feküdni. NE KOMBINÁLJ!!! Ezzel csesztek el mindent, és akkor, még a csávó lesz a hüly€, mert ideges lesz, hogy olyanért cseszteted, ami nem is létezik!

2011. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!