Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném magam túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném magam túl a szakításon?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hóapig voltam együtt egy fiuval, de szakitott velem azzal az indokkal, hogy neki így nem volt jó hogy nem találkoztunk olyan sűrűn meg hogy kicsit csendesebb vagyok.A volt barátnőjével 2 évig voltak együtt és vele is azért szakitott mert "ellaposodott" a kapcsolatuk,de úgy néz ki hogy megint összejöttek, ahogy velem szakitott.Kicsit hirtelen jött, egyik naprol a másikra.és az a baj hogy én tényleg nehezebben oldódok fel,meg neheznen tudom tultenni magamat ezen is. A lánnyal szinte minden nap találkozok, óránk is van együtt, gondolom neki most "örül a feje", de én nagyon rosszul érzem magam,viszon nem akarom h ezt lássák is.
2009. febr. 22. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiúnak a legnagyobb érvágást úgy okozhatod, ha te is keresel magadnak valakit, akivel boldognak látszol, vagy az is vagy...Hidd el, ezzel a föld alá döngölöd a kis mocskot:)

22/f

2009. febr. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én barátom is egy olyan valakiért dobott, aki odajár a sulinkba, hogy még véletlenül se kerülhessem el őket. Iszonyatosan rosszul esik, de van az a mondás, hogy "Mosolyogj, azzal összezavarod az embereket!" Egy srácnak azt a legnehezebb feldolgoznia sokszor, hogy már nem rajong érte az a nő, aki egykor utána császkált. Nevess nagyokat, és érezd jól magad ha a közelében vagy, még ha a lelked mélyén meg is szakad a szíved. Én is ezt teszem, jobbat nem tehetek. Illetve a másik... az ő kapcsolatuk egyszer már ellaposodott. Egyik kapcsolat sem tökéletes, mindenhol vannak problémák, és ha úgy is néz ki, hogy az ő kapcsolatuk mesébe illő, csak jusson eszedbe, hogy egyszer úgydöntöttek vége lesz, több mint valószínű másodszorra is így fognak. Keresd a saját boldogságod, csináld azt amit szeretsz, azokkal akiket szeretsz, és akkor minden rendben lesz! :)
2009. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Örülj neki hogy csak 2 hónapot kell feldolgoznod, habár elhiszem hogy ez is fáj!

Én pillanatnyilag azzal küzdök, hogy a 6 éves kapcsolatomat dolgozzam fel, miuátn 2 hónapja elhagyott, és habár tagadja de tudom hogy egy máásik nő miatt...

2009. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem is az fáj a legjobban hogy vége, hanem hogy szerintem nem amiatt amit nekem mondott, vagyis az is közrejátszott, csak az elején tényleg annyira odáig volt értem elég régota tetszettem neki, rendes volt nagyon meg minden, de most meg még nem is válaszol az sms emre, nem gondoltam volna hogy így belémtapos.Nem így akartam elvállni, legszivesebben irnék neki még, de nem akarok megalázkodni
2009. febr. 22. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!