Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nagyon zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon zavar, hogy a férjemnek nem én voltam az első?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez bután hangzik és én nem is akarom, hogy zavarjon, de nem tudok tenni ellene...sokszor eszembe jut ez és rosszul érzem magam miatta. Talán ez azért van, mert nekem ő volt az első és egyetlen és nem is vágyok másra. Neki pedig nem is volt fontos, hogy szűz voltam - pedig jól esett volna, ha "értékeli", hogy az igazinak tartogattam magam és nem mentem bele futó kalandokba.
2009. febr. 22. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha megtaláltátok egymást, jól érzitek együtt magatokat, szeretitek egymást - NE FOGLALKOZZ EZZEL!!!

Szeretnéd, ha ez rongálná meg a viszonyotokat?

2009. febr. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, ha emiatt megromlana a kapcsolatunk. Csak egyszerűen rosszul esik...
2009. febr. 22. 02:31
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mi ütött a férjedbe. Egy férfinak kitüntetés és nagyon király, ha egy nő neki ajándékozza a szüzességét! Büszke lehetsz magadra, hogy tudtál rá vigyázni. Nem értem, hogy a párod ezt miért nem tudja értékelni.
2009. febr. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez egészen másképpen működik a ffiaknál és a nőknél!!


Szélsőséges eseteket vázolok, értsd őket jól:


Ideál: Egy nőnek a legnagyobb kincse a szüzessége.

Ellentéte: Ha egy nő már 20 férfival lefeküdt, akkor a legszalonképesebb jelző, amivel jellemezni lehet, az az, hogy tapasztalt... tudod Te is jól, hogy van ez.

Tehát ennyiben Te király vagy.


Nőkről ennyit.


Ideál: Egy pasi attól sikeres FÉRFI, alfahím, szuper csábító félisten, hogy minden nőnek elcsavarja a fejét, akire csak ránéz. Ennek természetes velejárója, hogy (ffi lévén) akit lehet, azt meg is szerzi. Hát a férjed meg is szerezte. :) Mi mást tegyen????? :) Azt úgy hívnánk, hogy mulya. :)))

A 20 partner egy ilyen férfinál (egyáltalán NEM fokmérő, már picit sok is, de) elfogadható.

Ellentét: egy pipogya, izzadó tenyerű "kamasz", aki nem hisz magában. Rakás szerencsétlenség. Még akkor is szűz, mikor mások ("sikeres férfiak", pl a Te férjed) már házas emberek.

Te leállnál egy ilyennel?


És most képzeld el, hogy egy fenti "sikeres férfi" Téged élete párjának válaszott, lecövekelt nálad, nem kell neki senki más.


Én erre büszke lennék a helyedben.


Ne vetítsd tehát a magad (Nő) ideálját egy Férfira, mert a Természet teljesen máshogy adta ezt a dolgot.


Hogy picit tudóskodjak is:

Nőknél az első szex során (ha az szerelemből történik) egy óriasi hormonlöket jön, és az az éjszaka és az a férfi egy életre bevésődik az agyukba, 100évesen is megmelengeti a szívüket, amikor visszagondolnak rá. Kb. a szülésnél is ugyanez történik, így alakul ki az az "elvághatatlan" köldökzsinór.

A ffiaknak ugyanez csupán egy érdekes tapasztalat, a férfivá válás küszöbe. Örülnek neki, de külön kötődés nincs, az első aktusra és arra a nőre csupán a memóriájukkal emlékeznek. Ez már kicsit durván hangzik, nem is mindig igaz, de mire az ember feleségül vesz vkit, addigra jelentősége már tényleg nincs, az biztos.


Hangsúlyozom újra: szélsőséges, "ideális" eseteket tipizáltam, a Természet ettől a legtöbbször kissé eltér.


Szóval ne aggódj, hanem ahelyett is légy boldog Vele.


Nekünk (én 27/F) sokkal nehezebb dolgunk van, ha a mai világban szűz lányt akarunk találni...


Nekem volt 6 barátnőm, ebből 3 szűz, és engem zavart az, mikor az egyiknek én voltam a hatodik... A mostaninak viszont csak a második vagyok, és ez pl egyáltalán nem zavar, eszembe sem jutott ezen agyalni.


Nem mintha ez egyáltalán bármit is számítana, ha az ember szereti a másikat. Nem???

2009. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok:


viszont azt tényleg értékelhetné, hogy Neked ő volt az első. Ezt én is értékeltem a szűz barátnőimnél, sőt most, évek után is úgy vagyok vele, hogy szeretettel gondolok rájuk ezért.


Vszleg Neked inkább ez a bajod, ezért firtatod, h ő meg nem volt szűz, mikor veled összejött.


Vannak pasik, akik nem értékelik a szüzességet. Apám is ilyen volt. És nem értem......... Beszélgessetek el erről egy pohár bor mellett a teraszon, hátha el tudja magyarázni, ha belementek rendesen. Ha szeret, akkor nem fogja rövidre zárni a kérdést.


Van ilyen nőben is: volt egy olyan bnőm, aki CIKINEK tartotta, h még 21évesen szűz, és azért jött velem össze, h elvegyem neki.. nem is annyira szerelemből... Hát nem vettem el, és el is mondtam neki, miért. Azóta nagyon megköszönte, és boldogan van együtt a szerelmével.

2009. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%
Oszintén???...énsem tudom a vákaszt,de nekem is ez problémám...és megprobáltam elfogadni,de nemmegy...
2009. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekeseket írtok! Köszönöm! A férjem egyébként azzal magyarázza, hogy nem érdekli, hogy az csak a múlt. A jelen és a jövő számít, így nem számít, hogy ki szűz meg ki nem.
2009. febr. 22. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavart, hogy a barátnőm, amikor összejött velem már nem volt szűz! Szerettem volna, ha én lettem volna az első az életében. Most pedig az zavar, hogy már gyakorlatilag nem vagyunk együtt. Bárcsak még mindig, az a dolog zavarna! Tényleg nagyon zavaró tud lenni, de ne foglalkozz vele. (lassan 4 hónapja szenvedek)
2009. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el sokszor, amit az egyik előző írt, mert nagyon jó, okos dolgok vannak benne (: Mást tenni úgysem tudsz.. Változtatni a múlton.. ugyan.. mégis hogy? (: Legyetek boldogok, ne ilyennel foglalkozzatok.
2009. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!