Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nem akar velem szexuális kapcsolatot létesíteni ellök magától. Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 05:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
valószínű,hogy van valakije!!!
2011. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Gondold végig,hogy eleget foglalkozol-e vele,és ezt nem csak a szexre értem.Talán azért nem kíván,mert már nem beszélgettek eleget,vagy szabadidődben inkább mással foglalkozol,nem vele.

De ha már tényleg nem tudod mi az oka,akkor azt ajánlom,hogy üljetek le,és beszéljétek meg a dolgokat.De fontos,hogy ne felháborodva és idegesen fordulj hozzá,hanem higgadtan.Nehogy támadásnak vélje a dolgot,mert attól még rosszabbul sülhet el az egész.

Sok sikert,és ne aggódj.Minden megoldható!

2011. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az egyik ismerősöm példáját leírom (a nő az ismerősöm). Az élettársa nem ad eleget a higiéniára, és ezért nem fekszik le vele a nő. Pl.: nem fürdik naponta, vagy ha igen, csak reggel, és koszosan fekszik be az ágyba. Nem mos fogat lefekvés előtt, ha igen, utána rá nem sokkal kimegy enni, és nem mos utána fogat. Emiatt nagyon megundorodott tőle, hogy örökösen büdös, "szaglik".

Ugyanakkor akármikor finoman célozgat rá, megsértődik, nem lehet vele megbeszélni, mert akkor több napig csak duzzog (és továbbra sem tisztálkodik, mert szerinte a nő túl igényes)

Bocsi, ha te nem ilyen vagy, csak gondoltam hátha ez segít:) Ha nem emiatt undorodik tőled, akkor valószínűleg a kapcsolat lelki részével nem stimmelhet valami, érdemes leülni, megbeszélni.

Egyébként biztos, hogy undorodik? A nők egy bizonyos kor után nem kívánják a szexet. Illetve szülés után (van hogy évekig), esetleg hormonproblémája is lehet. Vagy csak azért nem akar együtt lenni veled, mert nincs megelégedve a testével.


26/L

2011. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én két éve váltam el
2011. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!