Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak? Az a srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Az a srác, aki fészbúkon lájkolja egy másik csaj képét, az hogy szereti a barátnőjét? Ma megláttam, h a barátom lájkolta egy másik csaj képét és nagyon rosszul esett.

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez ám a súlyos vétek,rúgd ki!
2011. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez most cinizmus?
2011. márc. 17. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem cinizmus. Hülye kérdésre hülye válasz jár.
2011. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Brúsz Wéjn ***** válasza:

Szerintem is ironikus volt.


És megértem, ha rosszul esett neked, de nem tartom valószínűnek, hogy ezen fog tönkremenni a kapcsolatotok. Ám, - ha javasolhatok valamit,- talán jobb lenne ezt a barátoddal megbeszélni, és nem itt.

2011. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy egészséges férfi kíváncsi,fantáziál! Legfeljebb -ha "pályakezdő"- nem meri megkérdezni,hogy lehet-e ezt-azt kipróbálni. Te is rákérdezhetsz,hogy mit óhajt! Baj akkor lehet,ha levelezik,de ha észrevesz Téged,azonnal el is kapcsol...! Ha nem akar titkolni semmit,akkor nincs gond...

(Ezt tapasztalatból tudom,nem szeretek sumákolni...) Üdv: Laci

2011. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
be kellene tiltani a facebook-ot, és az msn-t. de komolyan, ez már szörnyű.
2011. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mégis hány évesek vagytok? Mert 12évesen nem kéne fészbukon lógni naphosszat, 12 felett meg nem kéne ilyen hülyeségeken kiakadni. Majd akkor akadj ki, ha a lájkolt csajban találod a dákóját, akkor jogos.

Én rengeteg haverom képét lájkolom, sőt, van, amin két legjobb haverom ad puszit... érdekes módon barátom nem kezdett hisztériázni, jót röhögött, hogy nézünk ki és ennyi. Bár gyanítom lehet köztünk pár év különbség. Remélem.

2011. márc. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vitatkoznék az előttem szólóval, mivel ne lájkoljon mást, lájkolja a kérdezőt. Mi az, hogy össze-vissza lájkolgat. Én sem lájkolom azt, aki lájkol mást, de azt szeretem ha engem lájkolnak, sőt vissza is lájkolok. De, hogy a barátod lákol más lájkolókat, felháborító. Szerintem gondolhatsz akármire is. Remélem-kedves kérdező-én is elvettem 10 másodpercet a te életedből, a semmit érő válaszommal, a semmit érő kérdésedre.

Ui.: Lájkolj te is engem, hogy a barátod is rosszul érezhesse magát.

2011. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

teljesen együttérzek most perpill a kérdésfeltevővel...


most érzem azt az érzést, amit kivált, hogy a fiú (aki neked a legfontosabb), egy másik lány képét lájkolja (aki ráadásul már párkapcsolatban él)


azelőtt is voltak "ilyen" lépései, de hogy még most is...


annyira... fáj, rosszul esik

2012. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az rosszabb szerintem, amikor olyanokat ír a "barátai" üzenőfalára, hogy annyira szeretlek, hiányzol kis királylányom, stb... Én most így jártam. Kapcsolatban voltunk, én nem kaptam egy "szeretlek"-et sem, se személyesen, se facebookon.
2012. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!