Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok a tanulatlan, illetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok a tanulatlan, illetlen viselkedésű pasikat kedvelik, miért?

Figyelt kérdés
Az a meglátásom,hogy azoknak a pasiknak,akik tudatlanok,és csak hülyeségeket tudnak összebeszélni,leisszák magukat stb. sokkal nagyobb a sikerük a lányoknál,mint azoknak,akik egyetemre járnak,van céljuk az életben, a dugáson kívül is még el akarnak érni valamit,miért?Ilyen szintre süllyedtek a lányok,ennyire nincs igényük?Hogy honnan veszem?Az osztálytársaimnál vettem ezt észre(fiúk),hogy a rossz tanulóknak,sulikerülőknek mind van barátnőjük,a jó tanulók meg egyedül vannak,magányosak.Miért?Ezek volnának a nők?!
2011. márc. 17. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Most egyetemista vagy vagy középiskolás?


Ez azért általánosítás, de van valóban olyan hölgy aki az ilyen pasikra bukik, de általában nem az értelmiségi nőkre jellemző..hanem az alacsonyabb iskolázottságúakra.

Természetesen egy egyetemista nőnek is lehet meg van is olyan hogy szakmunkás barátja van( de a srác biztos nem tahó par#szt hanem teljesen normális ember)szóval ha totál elvonatkoztatunk az iskolai végzettségtől és csak viselkedést nézzünk..akkor normális nőnek nem jön be akinek meg ez imponáló az a nő annyit is ér!

2011. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy nagyon komoly kérdés bennem is, főleg amióta gyk-zok. "Így meg úgy megbántott a barátom egy aljas bunkó stb de akkoris szeretem mit tegyek?" Én meg itt ülök facéran, hát komolyan...
2011. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Brúsz Wéjn ***** válasza:
51%
Szerintem azért van ez, mert a lányok egy rózsaszín kis álomvilágban élnek, és a rossz fiúkat tartják izgalmasabbnak, meg úgy gondolják, hogy ők majd megváltosztatják.
2011. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A lányok a jóképű pasikat kedvelik. Az már más kérdés, h aki jóképű, annak nincs szüksége rá, h normálisan viselkedjen, így nem is töri magát általában.
2011. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 crawenn ***** válasza:

Negatív. Van az a közhely, miszerint az iskolában a következő 3 dolog közül kettőt választhatsz: Elegendő alvás, közösségi élet, jó jegyek.


Namost, úgymond a mai fiatalok teljesen más generáció, mint az eggyel előbbi, bár nálunk is általában a nagypofájú embereknek volt párja. Ennek az oka annyi, hogy a nők/lányok ösztönből kifolyólag a domináns(nak vélt) emberekhez húznak, de érvényes az a néphit, miszerint a lányok középiskola utánra rengeteget változnak.

2011. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

Jaj, szállj már le szegény csajokról. Nem kéne annyit sírni mint egy fürdősk*rva, és akkor talán lenne barátnőd.


26/F

2011. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Tudod miért? Mert őket baromira nem érdeklik,hogy ki mit gondol róluk és talán van önbizalmuk, és nem kezdenek el olyan dolgokon töprengeni,hogy vajon hogy felelhetnének meg a nőknek? EZÉRT.

Azzal, hogy a bolhából elefántot csináltok semmit nem értek el ezzel. Hány értelmes fiúnak van normális barátnője? Sokuknak. Miért gondoljátok azt,hogy ti nem kellettek majd a nőknek csak akkor ha bunkók vagytok?Na látod,idáig süllyedtünk. Nem a nőket kell hibáztatni, előszőr is keressétek magatokban a hibát és aztán keressetek megfelelő lányt az ismerkedéshez.

Hány olyan lány van aki normális, és egyáltalán nem kellenek nekik a bunkó tanulatlan fiúk, és ők is csak az értelmes fiúkra várnak? Azokat miért nem veszitek észre? Tudod lehet keresni egymásban a hibát, ha mindig ugyanoda 'lyukadunk'..vagyis ahol a part szakad. Előszőr ezen kéne túllépni, talán akkor nem lenne ennyi magányos, önbizalomhiányos ember.Nem ujjal kell mutogatni,hanem a probléma gyökerét felismerni és változtatni rajta.

2011. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

ÖNMAGÁBAN az ész nem jelent vonzerőt. A macsós viselkedés viszont igen. Tudod, mikor leszel előnyben? Amikor már nem bulipartnert keresnek a lányok, hanem PÁRT. Aki egy kezdődő egzisztenciával rendelkezik, van egy jó állása, némi sütnivalója, és úgy néz ki, hogy el tudja majd tartani a családját... Tudod ERRE a tudatlan bunkóknak nem sok esélyük van.


Fel a fejjel, az idő az értelmesebbeknek dolgozik! :-)


Pedro

2011. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
20 éves egyetemista lány vagyok. Lehet, hogy ennél fogva nagyképűségnek tűnik, de én a magam részéről szánalmasnak tartom ezt a tipikus ki-ha-nem-én-a-fasza-csávó típust. Szerintem nem menő, ha valaki ostoba és bunkó, legyen az akár férfi, akár nő.
2011. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

mert jobban lehet velük hülyülni, bulizni, és hasonlók. lazábban veszik a dolgokat, mint egy olyan aki tanultanul, meg otthon ül mert ő szorgos jófiú.


én így látom, ennek ellenére én a jófiúkat szeretem... de akkor is általában tényleg sokkal unalmasabbak mint a "rosszfiúk"... sajnos.

2011. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!