Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hamarabb lesznek szerelmesek, illetve járnának olyan lánnyal, aki nem plázacica külsejű és viselkedésű?

Figyelt kérdés
Azaz a rendes, hűséges pasik, akik komoly kapcsolatra vágynak, inkább a szolidabb, család centrikusabb, kevésbé ledér kinézetű és viselkedésű NEM plázacicákra buknak jobban?
2010. nov. 27. 02:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
akiknek nem törik le a körme ha konyhába lép, és akinek nem csak a mellét nézik, hanem a szemeit is, a mosolyát, vagy amit mond...
2010. nov. 27. 02:48
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg igen de sajnos a valo világban nem igy müködik.(és most nem az rtl-n futo müsorra gondoltam)

am hány éves vagy kedves Kérdezö?

2010. nov. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a való életben is azt látom, hogy a boldog párok inkább szelíd, kedves lányokból és férfiakból állnak, mint a sekélyes plázaribancokból. A valóban érzékeny, intelligens férfiaknak is fontos nyilván, hogy a nő csinos legyen, de szerelmesek a kedves nőkbe lesznek, a plázaribancokba nem szerelmesek a pasik, hanem csak dugják őket, tárgynak tartják őket. Ilyeneket általában az érzéketlen, tahó pasik választanak, akik amúgy sem képesek a szerelemre. Legalábbis én így tapasztaltam.
2010. nov. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy komoly érzelmi kapcsolatra a férfiak SOSEM csicsás plázacsajokat választanak. Akik ilyeneket választanak, azoknak csak egy tárgy kell, akit lehet mutogatni, de ha megfigyeled ezeket a kapcsolatokat (ajánlom), VALÓDI érzelmi mélység, ami egy embert boldoggá tesz, az ezekben a kapcsolatokban nincs.


VISZONT, ezt a háziasszony oldaladat se vidd túlzásba, tehát ne a főzést meg ezeket tartsd az értékeidnek, ez csak egy funckió. Elsősorban NŐ legyél, ne legyél lábtörlő és házi szolga. A valódi férfiaknak nem házirobot kell és nem a főzés alapján választják ki a nőt, akit szeretnek, hanem személyiség, és persze a külső is fontos szempont. Ahhoz, hogy egy férfi tisztelje a nőt benned, a külsődnek is tetszenie kell neki, mert különben csak egy bejárónőnek néz vagy mama-pótléknak. Egy férfinek szüksége van arra, hogy szépnek lássa a párját, hogy nőnek lássa és tisztelhesse benne a nőt. Tehát a külsőbeli nőiességedet is ápold.


Én már több éve élek a feleségemmel, akit imádok, és a személyisége az, ami miatt szerelmes vagyok belé (kedves, bájos, szelíd és nagyszerű anya), de külsőre is gyönyörű és mindig csinos, nőies. Ezért tudom NŐKÉNT is tisztelni! Ez nagyon fontos.

Ha csak egy jó lábtörlő vagy, vagyis csendes, szófogadó, jó házirobot vagy, az nem vív ki tiszteletet egy férfiból. NŐnek is kell lenned, aminek bizony része a . Sok házasság romlik meg emiatt, mert megszűnik az a kölcsönös tisztelet a férfi és a nő között, ami az elején volt, a felek elhanyagolják magukat (elhíznak, férfiatlan és nőietlen vonásokat vesznek fel minden tekintetben), és egyik sem szereti és kívánja többé a másikat.

2010. nov. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, utolsó bekezdésből kimaradt:


"NŐnek is kell lenned, aminek bizony része a vonzó, csinos külső is (NEM CICABABAság, hanem igényes, nőies külső)."

2010. nov. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A valóban komoly kapcsolatra, belső értékekre vágyó férfiaknak nyilván ugyanilyen kedves, szolíd nők kellenek, de azt tudomásul kell venni, hogy a férfiak alapvetően a látvány alapján gerjednek egy nőre. Tehát lehet, hogy egy férfi megelégszik egy nem olyan csinos nővel is, de minden férfinek ugyanolyan fontos, hogy a nő valamilyen szinten vonzó, csinos külsejű legyen, mert ez a szexuális vonzalom fontos eleme, és a férfiaknak sokkal nagyobb a szexuális késztetésük, tehát a látvány nekik ezért is fontosabb mint a nőknek. Egy nagyon jó belsejű férfinek is igénye van a csinos, vonzó kinézetre a párjában, mert férfi, ennyi.

Szóval erre ne alapozz, hogy jó házi robot vagy, meg hogy nem vagy ledér... egy férfi valódi nőnek csak a számára vonzó nőt tudja tekinteni. Nem véletlenül mondja rengeteg férfi az elhanyagolt, nőietlen feleségére, hogy "szeretem mint anyát... szeretem mint embert", mert nem tud igazi nőként felnézni rá.


Elmesélek egy történetet erről: egy többnapos céges rendezvényen voltam a nyáron, ahol volt egy kedves pár, akik szeretik egymás, jó emberek, látszik, hogy harmónikus a kapcsolatuk. Csakhát a hölgy tag picit meg van hízva, és már nem igazán öltözik nőiesen, szóval nem egy tipikusan nőies jelenség. Egyszer, amikor előbb jött le reggelizni a férfi tag, megfigyeltem, hogy odaadással, hosszasan elidőzik a csinos női kollegákon, akik nőies alakkal, nőies ruházattal vonultak le. Tehát bármennyire is szeret téged egy férfi mint embert, ha nem tud rád nőként nézni, akkor előbb-utóbb a szerelem és a szikra is hiányozni fog. És ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyire sütsz, főzől, takarítasz neki, mert a férfinek elsősorban nőre van szüksége.

2010. nov. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a szerelem részről pedig én azt hallottam, hogy a nők sokszor, de felszínesebben szerelmesek, a férfiak pedig ritkán, de akkor nagyon. Ezt alátámaszthatja, hogy a statisztikák szerint szinte csak férfiak lesznek öngyilkosok szerelmi bánat miatt, nők nagyon kevesen. Magyarul a férfiak úgy tűnik mélyebben szeretnek, ha egyszer szerelmesek lesznek.
2010. nov. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem igaz, hogy átlag csajokba hamarabb szerelmesek a pasik. nekem a jóképű haverjaim mind teljesen átlagos vagy csúnyább lányba szerelmesek, pedig választhatnának bombanőt is. a rideg plázapitsákat inkább többször egyéjszakásra használják, mert feltűnőek, szem előtt vannak, felajánlkoznak, és könnyen kaphatóak, de szerelmesek korántsem beléjük lesznek
2010. nov. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
azért nem tudjátok leírni a nő fogalmát,mert még nem voltatok nővel.de majd egyszer eljön az is.de addig még pár utca felugrik az orrodba!!!!
2010. nov. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen, sőt, egy plázacicába sosem tudnék beleszeretni. Mondjuk se a normális lányoknak, se a plázacicáknak nem kellek, de ez más kérdés :)
2010. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!