Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőmnek fontosabb a számitógépes játékok mint én?

Figyelt kérdés
Állandóan csak játszik ha ott vagyok vele akkor is leüll és én unatkozok de nagyon szeretjük egymást 4 éve vagyunk együtt!
2011. márc. 17. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

barátnőddel van ilyen baj? mások a barátjukra panaszkodnak.

cserélned kéne egy olyan párral.

2011. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tedd szóvá, és ha látod hgy gépezik, menj haza, csinálja csak.. majd csak észre veszi magát, ha meg nem, akkor ígyjárt..
2011. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kéne egy ilyen barátnő, hogy hívják?


Viccet félretéve, komolyan mondom én örülnék neki, ha nem mindig nekem kéne szórakoztatnom a barátnőimet. Néha rohadtul fárasztó tud lenni.


26/F

2011. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
töröld le a wowot a gépről
2011. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.
2011. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy ritkán találkozunk van amikor csak hétvégén szoval eltüröm neki mert fontos nekem én is szeretek játszani meg gépezni de ha velem van oda se ülök...
2011. márc. 17. 20:06
 7/14 anonim ***** válasza:
töröld a wow accát csak ne hogy úgy járjon mint az a gyerek a jjútúúúbóónn!
2011. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tudom a wow accauntjának a jelszavát meg inkább CS-zik
2011. márc. 17. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:
hány éves?
2011. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ehh.. elég baj, hogy ha ritkán találkoztok és ő ennek ellenére játszik, ha ott vagy... beszéld meg vele, hogy ez így nem jó, bár ezt magától fel kellene fognia...
2011. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!