Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy a barátnőmnek több önbizalma legyen?

Figyelt kérdés

Hiába mondom neki hogy szép, hiába dicsérem bármit vesz fel, akkor is csúnyának érzi magát. De már olyan szinten hogy sír miatta. Nem tudom mit tehetnék. Segítsetek légyszi.


Előre köszi a válaszokat.


2011. márc. 17. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kéne egy nagy tükör ami mellé ketten odaállhattok és akkor mondhatnád neki hogy gyönyörű miközben átöleled. akkor egyszerre látja magát és téged is. közben te is a tükörképét nézed.
2011. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küld el pasizni h lassa h milyen könnyen megkaphat bárkit:D Persze azert utana hozzad menjen haza...
2011. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet nem hiszi el mait mondasz, azt hiszi csak vígasztalni akarod, szerintem nézd csodáló szemekkel, és legyél vidám ak özelében, vagy hívd meg vacsizni, romantikus filmeket vígjátékokat nézzetek, szeretkezzetek érzékien, vagy csókolózzatok, simizd többször, csináljatok programokat, készíts róla sok képet, meg közöseket

vegyél neki virágot, hogy nőnek érezze magát, és ne csak valentinra vagy nőnapra, hanem hétköznap is

2011. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez mind megvan amit leírtál. Még virágot is szoktam venni neki akkor is ha nincs rá semmi külön alkalom. Egyedül fényképezni nem szoktam, mert nem nagyon szereti hiába mondom neki hogy gyönyörű mindig az a válasz rá hogy akkor sem szeretné.
2011. márc. 18. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Amikor dicsérem, próbálok minél kevésbé közhelyes lenni (ugye leginkább ilyen a "gyönyörű a szemed"). Kisebb, lehetőleg egyedi dolgokat emelek ki, pl. szép a szemöldöke, a körme, ilyesmire gondolok. Nem mondom, hogy ezzel már saját magát tartja a világon a legszebbnek, de valamennyire növeli az önbizalmát.


A barátnőd is valamelyik részével biztos, hogy elégedett, ha azt emeled ki, annak biztos örül.:)

2011. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!