Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátnő vagy az új lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő vagy az új lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudok dönteni:

2,5 éves kapcsolat után, másfél hónapja szakítottunk az exbarátnőmmel(ő 20 éves, én 28), mert azt mondta, hogy már nem szerelmes belém, és ezt megtetézte azzal is, hogy azt mondta, nem szeret nálam aludni, a szülinapomon egyenesen odáig ment, hogy fel se jött velem szexelni már. Másnap beszéltünk erről. Tartotta magát ahhoz, hogy bár szeret, de már nem szerelmes belém. És ő nem tud megváltozni, nem szeret nálam aludni, keressek másik lányt a magamnak, maradjunk jóbarátok. Belementem, mert azt hittem jobb lesz mindkettőnknek. Aztán napokkal később rám tört a hiánya, vissza akartam könyörögni magam, ez ment is egészen kb. egy hónapig: nem akarta újrakezdeni, se szexet, se csókot. Egy csókot még sikerült kihúznom belőle végül, de nem keresett utána se meg azzal hogy kezdjük újra. Az önértékelésemnek jót tett a csók, úgy éreztem sikerült lezárnom. Azt hittem nem lesz senkim hónapokig, de aztán a munkahelyemen vettem a bátorságot és írtam az egyik újdonsült munkatársnőmnek(21 éves) FB-on, udvaroltam kicsit. (ja, direktbe nem ment, ahhoz nem vagyok elég bátor). Megbeszéltünk egy randit, ami jól is sikerült, mozi, kézen fogva sétálás, fáradtra sétáltuk a lábunk, végigbeszéltük, sztoriztuk, hazakísértem, Csók nem volt, nem akartam kapkodni, nem is láttam rajta, hogy szüksége lenne rá. Nagyon szimpatikus helyes lány, ambiciózus, bulizós, táncolni is tanult, amit én is nagyon szeretek, bár én alig tudok.

A randi miatt lemondtam egy másik mozit, amit az exem szervezett a barátainak és engem is hívott, mondtam neki hogy randizok egy lánnyal, azért nem megyek. Végül senki sem ment el, és ő nagyon magába zuhant. Megígértem az exemnek, hogy másnap mozizok vele egyet, mert láttam, hogy nagyon szarul van.

Másnap az exem, kérdezte, hogy milyen volt randi, és kijelentette, hogy rájött, hogy szeret engem, és már sajnálja hogy hagyott elmenni. Tartottam magam ahhoz, hogy én már túl vagyok rajta, de nem akarok neki rosszat. Végül nálam kötöttünk ki mozi helyett, és szex is volt. De előtte is, utána is mondtam, hogy én az új lánnyal akarom folytatni.

A munkatársnőmmel még aznap este találkozóm volt, meg kellett beszélnünk, hogy hogyan viselkedjünk a munkahelyen, nem szerettünk volna pletyka célpontjává válni. Akkor azt mondta, hogy nem tudja, hogy akarja-e ő ezt most, de hogy nagyon aranyos srác vagyok. Kérdeztem tőle, hogy akkor még legyen folytatás, vagy sem, arra azt mondta, hogy néha találkozhatunk. Ez teljesen megkavart. A fél utat sétálva tettem meg hazáig, azon agyalva, hogy most mi legyen. Melyikkel? Mit érdemes?

Ma beszéltem munkatársnömmel, hogy akkor most csak jóbarátként szeretne talizni velem, vagy lehet bennünk valami? Azt mondta, egy kis vonzalmat érez.

Az exem viszont este már azzal talált meg msn-en, hogy mindenre kész, bűnbánás, nálam alvás, és hogy biztos benne hogy nagyon boldoggá tudna tenni. Képes akár megvárni, ha nem jön össze nekem a munkatársnőmmel, és ha neki se lesz új pasija.


Úgy érzem ki tudnék bontakozni az új lány mellett, de vele semmi se biztos, össz-vissz kétszer találkoztam vele munkahelyen kívül. Ambiciózusabb mint az exem, ami nagyon tetszik. Viszont azt is mondta, hogy jobb szeretne olyannal lenni, akibe első látásra szerelmes lenne. És belém nem lett szerelmes (még).


Mit tegyek? Rengeteget gondolkozom, pro és kontra, de nem tudok dönteni. Kérlek segítsetek!


2011. márc. 18. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
új csajra szavazok :)
2011. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat sok a szöveg, ez a kínlódás jele. Keress mást.
2011. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
új csaj forevör
2011. márc. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
96%
valassz egy harmadikat, a masik ketto tul bonyolulut
2011. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mindenképpen egy harmadik... Az exed egyszerűen csak féltékeny, hogy ilyen hamar túl tetted magad rajta, és már másnak udvarolsz, plusz rájött, hogy nem leszel mindig kéznél. De hidd el, ha most vissza fogadod, két hét, max egy hónap múlva ugyanezekkel a kifogásokkal fog jönni. Az új kislány meg... szerintem őt se erőltesd. Azt mondta, jobb szeretne olyannal lenni, akibe első látásra bele szeret. Na most teszem azt, együtt van veled - mert amíg nem talál mást, miért ne - , aztán ha hirtelen szerelmes lesz "első látásra" lelép.

Úgyhogy szerintem hagyd mind a kettőt, és járj nyitott szemmel!

sok sikert, 33N

2011. márc. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Ez mindenkinek meg lehetne tanítani, és nem lenne annyi összetört szív:

Nincs olyan, hogy MAJD szerelmes lesz. (Értem ezt a munkatársadra)

Nincs olyan, hogy elmúlt a szerelem, és utána gyorsan újralobban. (Értem ezt az exedre)

Ha két ember kölcsönösen szimpatizál, tetszenek egymásnak és közös szemléletük van a jövőjükről, hasonló vagy azonos célok, ambíciók és megvan elsőre a vonzalom, akkor érdemes belevágni. (Értem ezt pl rám és a Páromra na meg a többi boldog párra)


A lényeg, hogy ezek a leányok magányűzőnek jók, de ne várj egyiktől sem sokat.

Ha majd nem kell alamizsnázni a dolgokat, az lesz az a lány, akiért érdemes tenned!!

Ne add fel!!!


Üdv, 22N

2011. márc. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Az exed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Elolvastam szórol szóra úgyh ne okozz csalódást:)! Az exre szavazok meglátod pár hónapig h valóban szeret-e. Ha véletlen nem akkor keress 3.at. De adj neki egy esélyt.

Akkor tudjuk meg ki igazán fontos és kit szeretünk igazán ha már nincs velünk. Egy esélyt megérdemel. Ha nem jön össze akk egy 3.

2011. márc. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Ha már az ex hajlandó várni,akkor dugd meg az újat és dönts aztán.

Addig szerintem nem kell elhamarkodni.

Az új mindenképp megérhet egy misét.Egy randi után kimondta,hogy vonzódik,ez jó.Azt a szerelem első látásra dumáját meg ne vedd már be.Ez kb annyit jelent,hogy letesztelte a stressz tűrő képességed,hogy feladod-e elsőre.

2011. márc. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

00:41 Tökéletesen egyetértek!


és "Nincs olyan, hogy elmúlt a szerelem, és utána gyorsan újralobban." - ez nagyon nem igaz, viszont ez nem az a helyzet, mikor újralobbant... csak a büszkeségének ártottál azzal, hogy ilyen hamar továbbléptél.

Az új lány pedig nagyon kislány... álomvilágban él.

2011. márc. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!