Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltávolodtunk egymástól. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodtunk egymástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal már másfél éve együtt vagyunk. Keveset tudunk csak találkozni, és ezáltal úgy érzem eltávolodtunk egymástól. Szerelmes vagyok belé, de úgy érzem ez nekem kevés(a találkozások). Össze vagyok zavarodva. Amikor vele vagyok, jó vele lenni, bár akkor is azon jár az eszem, hogy nem érzem már magamhoz olyan közelinek. Megmondtam neki, hogy egy kis időre van szükségem, hogy tisztázzam magamban a helyzetet. Már most hiányzik(1 napja mondtam meg neki.) Nem tudom, mitől lehetne olyan mint régen. Újra az a lángolás. Segítenétek?
2011. nov. 8. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs orvosság, idővel átalakul a kapcsolat.. ha folyton lángolni akarsz.. folyton partnert cserélsz.. szeretet és összetartozás van, nem idegtépő izgalom, hogy huh...találkozunk
2011. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem ismerősöket, akiknek hosszú kapcsolata van, és azt mondták, ez normális. "kapuzárási pánik"
2011. nov. 8. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Kort nemet irnal!?
2011. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17/N
2011. nov. 8. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ertelek.


"Megkérdeztem ismerősöket, akiknek hosszú kapcsolata van, és azt mondták, ez normális. "kapuzárási pánik" "


17 evesen???

2011. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért nem értessz? Szerintük csak megijedtem, hogy 17évesen ilyen hosszú kapcsolatom van. De nem arról van szó, hogy megijedtem, mert miért ijednék meg? Szeretem nagyon. Csak az a baj, hogy elég egyhangú a kapcsolatunk. Nekem szükségem van arra, hogy legyenek közös élményeink, sokat összebújjunk. De sajnos nem tudjuk megoldani, hogy többet találkozzunk. Tudok ezellen tenni valamit? Nem szeretném, hogy vége legyen, de nem érem már magamat olyan közel hozzá.(ez úgy 1 hete jött elő rajtam)
2011. nov. 8. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondták kapuzárási pánik, akkor fingjuk sincs hogy ez a kifejezés mit jelent, és ezért nem értett a másik válaszoló.

Ha valami nem jó neked, akkor vagy változtatsz, ami ezesetben azt jelenti hogy MEGBESZÉLED VELE, hogy mik az igényeid, ha ez nem jön össze akkor nincs mit keresnetek egymás mellett. Az természetes, hogy fellángolás már nincs, de totál unalomnak sem kell átvennie a helyét. Beszéljetek róla, ha szeretitek egymást akkor meg fogjátok tudni oldani.


27/n

2011. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!