Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közeledjek felé? Júniusba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé? Júniusba egy lány felvette a kapcsolatot velem és hamar össze is jöttünk és nagyon jó volt és nagyon megszerettem 3hét lett belőle, k

Figyelt kérdés
de aztán eszébe jutott hogy 1évvel lentebb vok évfolyam szerint és . Szakítottunk. Akkor nagyon ki voltam készülve öngyilkos akartam lenni stb. azóta már 4pasija volt és most is van valakije szval eltelt 9hónap és még mindig szeretem nincs olyan nap hogy ne gondoljak rá. az utóbbi időkbe letiltott msnen mert valahogy megbántottam. :S és minden pénteken látom de mivel van pasija így nem is merek közeledni. S mit tegyek? Mindenem csak Ő. mikor elmegyünk egymás melett akkro zavarba vagyunk és egymásra mosolygun
2009. febr. 22. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hülye kis k_rvinca...dob, mert alatta jársz?!....hagyd a p_csába...
2009. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt nem te mondtad elsőnek..de én akkor is szeretem és nem tok mit tenni:S

várok még tippeket!

2009. febr. 22. 20:20
 3/4 Csilla55l válasza:
Én nekem juliusban lesz az, hogy együtt vagyunk a párommal és már volt olyan, hogy szakítunk de mégse történt meg mert mindent megtetem érte amit lehet és soha nem adtam fel bármi is történjék és azota is csak ő van az életemben :) szoval légy bátor és meny oda hozzá és ha ő is szeret téged akkor elhagyja azt a pasiját és veled lesz akkár még boldog is lehetsz de nem mondom ezeket a szavakat biztosra :)
2013. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csilla55l válasza:
1 éve*
2013. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!