Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megijeszt a viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megijeszt a viselkedésével, azt hittem csak a nők mondanak ilyeneket. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja jöttünk össze, minden nagyon jól megy, de mostanság olyanokat mond amitől a falnak megyek. Közös életet tervez már most, gyerekeket, együtt öregszünk meg stb. Engem ez nagyon megijesztett mivel minden még kialakulóban van mert keveset tudunk találkozni. Nagyon vonzódom hozzá, szerintem lehet ebből szerelem is, de valahogy mikor ilyenekről beszél megijedek. Nem azért mert úgy gondolom, hogy nem valósulhat meg, eleve hosszú távra tervezem én is ezt a kapcsolatot csak valahogy mégse akarok ennyire előre menni.

MOndtam neki, hogy ez a jövő zenéje és majd meglátjuk stb. Próbáltam terelni a szót nem feltűnően, nehogy félreértse.

Beszéljem vele meg hogy szerintem nincs még itt az ideje annak hogy erről beszéljünk ? vagy hogy kezeljem ezt a szituációt ?


2011. márc. 18. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Végre egy nő is megtapasztalja milyen a férfi szemszögéből egy kapcsolat.


Addig nincs gond amíg nem vesz gyűrűt szerintem, mert ott bizony döntened kell.

2011. márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én csak azt tudom mondani, hogy addig jó, míg egy srácnak vannak céljai, és azt meg meri osztani a másikkal. Ezt ne feledd. Célok nélkül elveszett az ember.

Felesleges ezen rágódni. Majd még alakultok. De ezt ne ródd fel hátrányként neki.

2011. márc. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy régi vágású pijamér és ne túzzon
2011. márc. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én mindenesetre tudatnám vele kedvesen, finoman hogy élvezzük ki ezeket az izgalmas "összejövős" pillanatokat, és hagyjuk úgy kialakulni a dolgokat ahogy a sors akarja, nagyon remélem énis hogy nagyonnagyon sokáig együttleszünk,de a gyerekek meg a házasság téma akkor jöjjön mikor kiélveztük fiatal szerelmünk ízét, stb dumák... érted mire gondolok. Gondolj arra, hogy egy kapcsolat fontos alapja az őszinteség. Ha nemtudja hogy érzel, akkor szegény nemtud változtatni, ezért kell neki elmondanod hogy érzel. És ha tényleg szeret akkor értékelni fogja az őszinteségedet :))) Így a helyes! :)
2011. márc. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én egyik volt pasim ugyanilyeneket mondott, aztán 1 hónap múlva lelépett, hogy másik csajjal fog randizni:D

ennyit erről. attól, hogy ezt mondja... tudod a pasik gyakran tervezgetnek SZÓBAN, közben közel sem gondolják így. én ezt gondolom. több alkalommal tapasztaltam.

2011. márc. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyen az ex pasim :D fél évet jártunk aztán kidobott. 2 év múlva megkeresett, hogy ő sír utánam, lesz 2 szép gyerekünk, elképzelte az esküvőnket és ebbe nincs beleszólásom mert együtt fogunk megöregedni :DDDD majd ha már nem kell a szex akkor visszamegyek hozzá, hogy eltartson de köszönöm nem kérek ilyen pasiból xDD
2011. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen, kicsit több mint 1 éve járunk és már szinte a kezdetektől a közös életet, gyerekeket, miegymást tervezi. Szerintem hamarosan gyűrűt fog venni, de nekem ez még korai.. hiába nem vagyunk már olyan fiatalok, na de 1 év? Az exemmel 3,5 év alatt nem jutottunk el idáig.
2011. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aki nem vágyik semmire, akinek nincsennek céljai, annak élete sincs igazán. Tapasztalatból mondom, eddig nem volt életem.
2011. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!