Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? Tönkretesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Tönkretesz a viselkedésével:s

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok barátom 3 évvel idősebb,nagyon nehéz időszakon mentünk keresztül de most mindenünk megvan közös lakásunk van.10hónapja vagyunk együtt.


A lényeg az hogy, én számomra már nem fontosak a bulik a haverok már rég kinőttem belőle viszont a barátom állandóan haverozik szeret csavarogni, sose tudom hogy hol van mit csinál telefont is kikapcsolja és én itthon ülök egyedül és várom aggódok hogy mikor jön haza, és mindig hót részeg:( és nem is érdekli hogy én meg merre járok mit csinálok már elment háromszor ugy diszkóba hogy azt se tudtam hogy hol van. utólag tudtam meg.ha lecsillapodik akkor tudja hogy ez nem jó, de ha be van baszva mindig azt mondja h ne láncoljam le holott minden héten ezt csinálja két három napig csak a haverokkal van egyszerüen nem hiányzok neki vagy nemtudom de kikészít. de ha velem van ugy hogy tök józan meg ilyenek akkor azt mondja hogy ez nem jó, de csak hiteget mert másnap ugyanezt csinálja velem. itt hagy az üres lakásba és várom hogy mikor jön haza. ma is beteg voltam, és nemhogy sietett volna haza hogy megnézzen a kocsmába ült :( mit csináljak? kikészülök idegileg...elköltözni sajna nemtudok... azt most nem részletezném. sakk matt helyzetben vagyok.


2011. aug. 26. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát mivel te nem akarsz bulizni, ő se akarjon? Önző-e vagy?
2011. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is járok discoba de nem egy héten háromszor,és ha megyek is állandóan kérdőre von hogy bezzeg én, így úgy....
2011. aug. 26. 16:10
 3/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Elég hamar összeköltöztél vele, nem gondolod? Főleg, ha az elejétől ilyen...
2011. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az elején ne tudtam hogy ő ilyen
2011. aug. 26. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Meggondolatlan vagy. Ha még ennyire sem ismersz valakit, ne költözz össze vele.
2011. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

hülyeség!!!!

mi az hogy önzö?! ez nem helyes, hogy eljár haverozni állandóan!!!!

menj vele te is! de gondolom ezt már próbáltad, és valahogy mindig leráz...

ha nem tudod megbeszélni vele, akkor hagyd el mindenképp! beszéld meg vele, hogy attól még lakhattok együtt,egy ideig (!) ha nem tudsz elköltözni.

ha szeretne, nem hagyna ennyit egyedül. lehet, hogy túl magabiztos, hogy mindig ott leszel. mutatsd meg, hogy nem!!!!!!!

majd akkor meglátod, mi lesz. ha akkor sem változik, akkor semmi értelme!!!!!!

kitartás!!!

2011. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

„mi az hogy önzö?! ez nem helyes, hogy eljár haverozni állandóan!!!!

menj vele te is! de gondolom ezt már próbáltad, és valahogy mindig leráz...”


Hagyjuk már. Bezzeg, ha ti elmentek a barátnőkkel csajos estékre, akkor neki kuss van. Az embernek fontosak a haverjai és vannak olyan dolgok, amikhez a csajoknak semmi köze. NE pofátlankodjon már oda, ha a haverokkal akar lenni.



”ha szeretne, nem hagyna ennyit egyedül.”


Jaj, a szokásos, ha szeret érzelmi zsarolás. Nem házasok, nem kell a nap 24 órájában együtt lenniük. Az már régen rossz, ha az egyik fél rátelepszik a másikra.



„lehet, hogy túl magabiztos, hogy mindig ott leszel. mutatsd meg, hogy nem!!!!!!”


Úgy van. Menjél is el a francba, majd talál jobbat. Ne hidd, hogy pótolhatatlan vagy.

2011. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

kedves 20:06-os!


az ilyen pasik, mint te, ha már ennyire tökösek, akkor ne használjanak ki senkit!!!

ha haverozni akarnak, és nem akarják, hogy rátapadjanak a nap 24 órájában, akkor éljenek együtt. ilyen tökösen, szépen, mondják azt, hogy "figyelj szívem, én nem akarok egy kapcsolatot. nem fogok holtrészegen idejönni hozzád, nem foglak kihasználni, nem tartalak többé végállomásnak. megyek a haverokhoz, akikkel iszok, nem kell kikapcsolnom a telefont, hogy ne hívogass, ők kajával várnak, meleg otthonnal, és egy szerelmes öleléssel, ha szükségem van rá."

és megoldva!

nem bántaná szegény lányt. tökösen zárja le és éljen a haverjaival!

2011. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!