Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az én hibám? 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az én hibám? 16 éves vagyok, és még nem volt párkapcsolatom.

Figyelt kérdés
Normális vagyok, nem cigizem, nem iszom. Számomra fontos a tanulás, és van jövőképem. Nincs műkörmöm, nincs rajtam egy kiló festék, nem rakom ki mindenem. Az ismerőseim szerint szép vagyok kívül-belül.De valahogy eddig nem jött össze a dolog...A fiúk állítólag a normális lányokra buknak,meg akik nehezen elérhetők,de ezt még nem vettem észre...
2011. márc. 19. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet:)


18f

2011. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
nem a te hibad, majd lesz.. nem késtél le semmiről! én szivesen lennék újra 16 éves! :)
2011. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát ja mindegyik ezt mondja..., de még én sem vettem észre :)
2011. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Akárcsak én 2 évvel fiatalabban és fiuban :D Jó látni, hogy más ember is hasonlóan gondolkodik mint én.Bár én még csak 14 vagyok én nekem már 11-12 évesen is volt jövőképem és tudtam, hogy mit kell és mit nemkell csinálnom :)

UI.: Énis szingli vagyok.(egyenlőre...)

2011. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

16?!

Éés neem..?!

Úúúúristen!

Aggszűz leszel.

De valószínűbb, hogy tehes.

Csak idő kérdése, a gólya már úton van.

2011. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A leírás alapján, te egy nagyon is szerethető valaki lehetsz :) Ha nem is minden pasié, de az én álmom biztosan egy ilyen lány... főleg az a rész tetszett, hogy van jövőképed. Ez Tényleg sokaknál hiányzik.


Még is hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tehetsz a dologról. Gondolom nem szakadsz meg, hogy találj valakit. De ez nem is baj, minek törődj olyanokkal, akik nem tartanak semmire. Egy lánynak amúgy sem áll jól, ha minden jobban kinéző srácra fejvesztve nyomul. Nekünk fiúknak lenne a dolgunk, hogy észre vegyük az olyan lányokat mint te. Sajnos ez nem olyan egyszerű... ezért ezúton kérlek, tegyél ki egy kis táblát (nem vicc) hogy megismerjenek :D


Vagy írj privátot, amelyik megoldás szimpatikusabb. Tényleg kíváncsi vagyok arra a jövőképre :P


16/f

2011. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Majd lesz párkapcsolatod hidd el :) csak ne keresd görcsösen, nyugodtan flörtölgess,mosolyogj,szemezz pasikkal :P

Legyél nyitottabb, nyugodtan haverkodj pasikkal, még ha nem is komolyak a szándékaid, egy pasi haver sosem árt :)

2011. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Válaszoltam a levélre!:)
2011. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi a lóhererákért görcsöltök bakker, GYEREKEK VAGYTOK, MINEK PÁRKAPCSOLAT??????????

Kiakasztotok... hova siettek?? A sok hülyegyerek előbb tanul meg pasizni/csajozni, mint gondolkodni, aztán majd sír, ha nem tudja eltartani magát...

2011. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket.:)Az utolsónak üzenem,hogyha nem tudsz értelmes,magyar mondatokat írni,és értelmes szavakkal válaszolni,inkább ne is írj.Arra nem gondolsz,hogy valaki érettebb a koránál?A másik,meg hogy az én dolgom,hány évesen szeretnék kapcsolatot.Én életem,én döntésem..
2011. márc. 19. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!