Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Most ment tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Most ment tönkre a párkapcsolatom és válok földönfutóvá. Ff

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi történt pontosan?
2011. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát olyan hosszú és borzasztó,hihetetlen,hogyha tőszavakba írnám nem menne át,ha hosszan akkor estig kéne írnom.
2011. aug. 21. 16:17
 3/16 anonim ***** válasza:
De röviden és tömören foglald össze. Amúgy menj a családodhoz, barátokhoz, ismerőshöz...
2011. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kezdj új életet. Keress munkát, nyiss bankfiókot, vagy használd a jelenlegit. Beszélj a barátokkal. Törődj a gyerekeiddel..
2011. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Soha nem volt családom,árvaként nőttem fel,elszigeteldten éltem a párommal,aki alkoholista,soha nem dolgozott én tartottam el.A "nagyon szerényen" élek nem fejezi ki mennyire.Eddig örültem,hogy luk van a fenekemen,most ez kevés lesz.A ház ahol lakunk egyikünké sem,bár az én holmijaimmal van tele,a nőt nem tudom elzavarni.Most összejött egy alkoholistával,aki börtönbe is volt,leszarja a rendőrséget,talán ismertek olyan embert,akinek minden mindegy,nos ő ilyen.Mit tehetek? A hiradásokból: Megölte a családját,öngyilkos lett,bankot rabolt,alkoholistává vált.Ezekről írnak.Velem mi lessz? Földönfutóvá válok és az utcán kell csöveznem,vagy terorba itthon.DE!!! Nincsenek barátaim magányosan elszigetelve éltem,nem vagyok alkoholista.A cuccaim nincs hova vinnem,csak az utcára.Ez nagyon nagyon rövid ismertető volt.Tudom,hogy nem tudtok segiteni,bánatomba,lehetetlenségembe kérdeztem.Sajnos nem dolgozom jelenleg és esélyem sincs rá.Így még nehezebb tudom,de nekem,most a lelkiválságomba kell megoldanom a problémát,úgy,hogy ne legyen belőle hírek a hiradóba.
2011. aug. 21. 16:47
 6/16 .Daniel. ***** válasza:
Csak bátorítani tudlak haver. Aki feladja elbukik. a legsötétebb időkben kell a legerősebbnek lennünk és gondolkodj mindig pozitívan mert ilyenkor sokat segít. Meg kell tenned minden tőled telhetőt és ha csak egy kicsi esélyt is látsz arra hogy jobb legyen az életed ragadd meg. Bankhoz ne fordulj. Viszont jó lenne több dolgot is tudni mert így nehéz..
2011. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz,több dolgot címen? Válsághelyzet van.Ma ez már természetes,csak én nem tudom kezelni,nem tudom mi történne velem az utcán,szerintem egy bátor pillanatomba annyi.Ja és nem az fáj,hogy szeretném a nőt,szenvedtem miatta eleget,hanem az,hogy tönkre megy az amugy is szar életem,vagy szenvedek,vagy annyi.
2011. aug. 21. 17:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Esetleg egy próba, hogy ha egyikőjük sincs otthon, zárat cserélsz gyorsan, és készenállsz hívni valami segítséget, hogyha már be akarnák törni az ajtót? Vagy lerendeztetni, hogy nem mehet a nő meg az az állat 50m-es körzetedbe stb. ezeket kellene megpróbálnod. Bár ilyen szituban még nem voltam, és sajnálom, hogy így alakult :S De sok sikert, hogy kiláballj belőle, és sose add fel!!
2011. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 .Daniel. ***** válasza:
Például mi a helyzet most? Otthon vagy azzal a 2 alkesszel vagy hol vagy..mik a kilátásaid? A zárcserés megoldás szerintem se rossz bár egy alkesz börtönös csávó bármire képes lehet erre készülj fel.
2011. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez Budapesten egy telken van,én már 3 hónapja átjöttem egy másik szakadt helységbe,de megbeszéltük,hogy egyikünk se hoz ide partnert.Erre ő alkoholizmusába felhozott egyet,aki már 3 napja itt alszik az én ágyamon,hogy dugnak,tojok rá.A csávoz amugy ismerem és ma pl ahogy fokozatosan berugott megfenyegetett,szóval megalázó a helyzet-Én tudom a megoldást,kikell mentenem a cuccaim,de nincs hova vinnem és magam se tudok hová menni.Rendört nem akarok hivni a csávo kapcsolatai miatt.Hát szarba vagyok rendesen
2011. aug. 21. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!