Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jött még össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött még össze egy párkapcsolatom sem? 21/F

Figyelt kérdés
Ma is láttam a buszmegállóban egy szerelmes párt, csókolóztak, ölelkeztek és, ahogy ezt látom, mindig rám tör az érzés, hogy de jó lenne, ha én nekem is lenne egy lány, akivel kölcsönösem imádnánk egymást. Ilyenkor szomorú leszek, mert sajnos nem merek odamenni élőben egy lányhoz sem max bámulom őket haveri körrel. Annyi sok szép lány van, aki nagyon tetszik nekem és szívesen ismerkednék is, de egyszerűen nem tudom hogyan kezdeményezzek és sajnos nincs elég önbizalmam sem, azt gondolom, hog ynincs esélyem úgy sem egy ilyen szép lánynál. Pedig azt mondják, hogy nem vagyok ronda, meg simán lehetne esélyem, de ha jellemre ennyire betoji vagyok, hát így már totál 0 az esélyem, hiszem meg sem tudom próbálni, igazából nem tudok jó szövegeket sem, amivel lehetne csajoknál próbálkozni. Sajnos már 20-on túl vagyok és ez is egyre jobban frusztrál, félek, hogy ha így haladok még 30 éves koromra sem lesz barátnőm, akit szerethetnék és ő is szeretne engem. Annyira szeretgetős típus vagyok, ezt tudom, ha lenne egy lány, aki szeretne engem , én sem hagynám viszonzatlanul. De sajnos ezek csak álmok...
2011. aug. 30. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mész oda hozzájuk? Nem veszíthetsz semmit.
2011. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy dolgot legalább jól látsz:

"...Annyi sok szép lány van..."

Ez a lényeg. Le kell szarni mit gondol a lány, magadat vedd előre, igazából a lányok is erre buknak. Aztán meg ha a lánynak valami nem tetszik, akkor ugrás az első tételre:

mindig találni szebb lányt :D

2011. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy csomó szép lány egyedül búsul és arra vár, hogy majd lesz elég bátorságod leszólítani.
2011. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak 1 tipp: vannak csajok, akik nem szeretik a betanult szövegeket. Pl ma buszmegállóban odajött hozzám egy srác, már láttam rajta, hogy akar valamit. Erre megkérdi, hogy én is a Metrós(!) buszt várom-e. Én meg csak annyit mondtam: Az nem Tesco-s busz???? Szegény, azonnal elment onnan. :D
2011. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy eddig csak részegen mertem odamenni a lányokhoz, és hát ez elég gáz volt,a piától nem lett szövegem sem szóval inkább leráztak ( van barátja vagy látszott, hogy azt akarja tűnjek már el, még ha nem is mondta ki nyíltan )


és attól tartok, ha józanon megyek, akkor a túl rendes énem miatt ráznak le, valahogy a szép lányoknak a laza, beszologatós, nagy arcok kellenek


meg alapból rossz esélyekkel indulok, ugyanis csak 165cm magas vagyok és nem is a mackós, hanem a vékony típusból

2011. aug. 30. 20:36
 6/14 bainstorm ***** válasza:

Ha beszari vagy nem lesz nőd!

Ha csak sírsz nem lesz nőd!

Szedd össze magad, vagy hokizhatsz életed végéig!!! (L24)

2011. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben voltam és vagyok is. A neten ismerkedtem egy meleg társkeresőn meg a mostani barátommal. Még most is rettentő gáznak érzem a neten való ismerkedést meg a keresgélést, de nekem speciálisabb helyzetem van mint neked. A kulcs benned van szerintem. Csak magadról kell elhinni, hogy jó pasi vagy és megkaphatod a lányt. Ha ezt elhiszed magadról, minden menni fog és még a szövegen sem fogsz gondolkozni. Érezni fogod mit kell csinálni. Utána pedig már nem kell győzködni magadat arról, hogy elhidd, jó pasi vagy. Egy társ melletted csodákat képes művelni, veled is :)


Szorítok neked és kívánom hogy sikerüljön magadat összeszedni! ÉS ne búsulj, nem késtél le semmiről! Valaki azt mondta, hogy "Annyi sok szép lány van".


Hajrá! :)

2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Próbálj arra gondolni, hogy a szép lányok is ugyanolyan emberek és ne "istenítsd" őket! Nekem nagyon sok szép barátnőm van és 1-2 hasonló jellemre, mint Te és egyedül vannak, mert nem mernek kezdeményezni...szerintem ne vedd alapnak, hogy a szép lányok "megesznek" :D


Nekem alapból semmi bajom nem lenne a félénkebb srácokkal sem barátként, sem barát-barátként, viszont legalább szerintem annyira szedd össze magad, hogy beszélgessetek..már az is haladás, és abból kapcsolat is kialakulhat;)


21/L

2011. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Cső most leszek 18 én is ebbe a sz@rba állok mint te, de az utóbbi időkben elkezdtem változni, kezdem szokni a női társaságot xP

Jah és keress rá a PUA világba olvasd el Mystery könyvét, meg a Badboy Lifestyle-t De azok előtt Brian Tracy-t leszeded és sorba meghallgatod!

Alig hiszem el hogy ekkora változáson mentem át a nyáron! Csókom még nem volt de születőben! Meglesz!

2011. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, mi lányok/nők nem eszünk embert, nem fogunk leoltani és elküldeni a fenébe (ha viszont mégis pont ilyen leányzót fogsz ki, inkább röhögd ki és gyere el onnan, ne állj le vele vitatkozni) :) Beszélgess lányokkal, vagy mondjuk vesd fel a baráti társaságodnak ha egyszer úgy vagytok, és a közelben ül egy lány banda, hogy mi lenne ha odamennétek dumálgatni stb. Veszíteni tényleg nem veszíthetsz semmit. Próbáld meg! Az életedben lesz még ennél nagyobb kudarc is (bár ne legyen). Légy férfi :)
2011. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!