Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egy volt baratnomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egy volt baratnombe vagyok meg talan szerelmes hogy tudnam ugy forditani a dolgokat h akkor legyen az enyem mikor igazan keszen allok ra?

Figyelt kérdés
Mindkettonk szamara az elso nagy szerelem volt, de 1 ev utan kezdtek jonni a veszekedesek,es en megcsaltam,kitudodott es szakitottunk, utanna volt meg baratnom,pillanatnyilag ugyereztem szerelmes vagyok,de rajottem h tevedes,es meg mindig a regi barantombe vagyok szerelmes.Most neki kezdo felbenn van egy uj kapcsolata es felek h elveszitem.Tudom h meg szeret, mert beszelgeteseink kozbenn utalt erre,de en meg nem erzem magam keszen egy komoly kapcsolatra,(szeretnek meg szorakozni kicsit,21 vagyok)vagyis hazassag stb,de erzem h o lenne az igazi par az eletembenn,mit tudnek tenni hogy ne veszitsem el es enyem legyen egy ido mulva ujra?Hogy ne legyen a mase?
2009. febr. 23. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de sehogy....ha szeret is nem fog várni arra míg te kiéled magad és utána jöhet a nagy szerelem , ez nem így működik. Ha kezdő félben van egy másik kapcsolata akkor hagyni kell mert nem tudsz mit csinálni, annak meg nincs értelme hogy tönkre tedd az életét. Írtad hogy meg csaltad....nem volt szép, mert ha már akkor tudtad hogy ö az igazi akkor nem tettél volna ilyet....ha élni akarsz még akkor ne kösd le magadat senkivel és majd meglátod hogy jön egy ember aki megfogja a szívedet a lelkedet és nem biztos hogy az akire most gondolsz. Várni kell! Nekem hasonló volt az exemmel, és most 2 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, és nagyon jó a kapcsolatunk. Mai napig gondolok az exemre mert nekem is ö volt az első nagy szerelem, de rájöttem hogy el kellett engednem mert ö is még élni akart, más nőket kipróbálni és nekem egy ilyen ember nem kellett, nem bántam meg hogy elengedtem még idejébe mert így csak a szép emlékek maradtak meg. 22/N
2009. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szorakozas alatt nem feltetlenul ertem azt hogy ossze vissza csajozom,nem vagyok a nagy csajozo tipus...de nem erzem meg keszen 21 evesen magam egy ennyire komoly kapcsolatra,o is csak 19,es valami belulrol azt mondja h megis o kell nekem:-s valaki nem tud jobb valaszt adni annal hogy hagyam?:(
2009. febr. 23. 10:39
 3/3 anonim ***** válasza:
tök mindegy hogy hány éves vagy a komoly kapcsolat az olyan lesz amilyenné ti alakítjátok és nem kell összeházasodni meg ilyenek, csak egymásnak kell élni, és ha kapcsolatba is vagyok akkor is lehet bulizni meg minden csak bizonyos határokon belül amit ti szabtok meg közösen. ha tudod hogy te öt akarod akkor harcolj érte. Hiszen itt mindenki a saját gondolatát próbálja leírni....de ha te tudod hogy öt akarod akkor hajrá ne hallgass senkire csak magadra és a szívedre. Semmi taktika nincs! ha elmondod a lánynak hogy te mit szeretnél és benne van akkor nyertél ha nem akkor buktad. És lehozhatod neki a csillagokat is ha nem akarja akkor nem akarja.....Sok sikert
2009. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!