Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóljak, ha a barátnőm megtartja az összes cuccot amit a volt barátjától kapott?

Figyelt kérdés
Nem az nekem a bajom, hogy megtartja, csak már ha ránézek is.... mert ott van a szekrény tetején a sok tőlem kapott virág meg minden, és ott biggyeszkedik mellette a nagy május kosár, nem érdekel engem, ha megtartja, csak ne lássam... Ti hogy vagytok ezzel a dologgal? Mit szóljak ehhez? Vagy hogy mondjam meg h ez zavar? Talán megvárom a májust, és majd hátha lecseréli arra amit majd tőlem fog kapni.. :P :D Ha nem akkor én megbeszélem vele... Vagy hülye vagyok??? :D:D
2009. febr. 23. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Húú, ez nekem is rosszul esne. Szerintem beszéld meg vele, h ez most nekem nem esik valami jól, mert zavar... Bár lehet h azt fogja mondani h ez csak 1emlék, és veled jár, nem az exével...

Mindesetre tényleg beszéld meg vele a dolgot. Ja és tényleg vegyél neki te is május kosarat :DDDD biztos, ami biztos ;)

2009. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy hülye! :) Szerintem nincs szíve kidobni azt a májusi kosarat. Nekem is sok cuccom megvan még a volt pasijaimtól, de én mindig ügyeltem arra hogy az aktuális pasi ne lássa, vagy ne tudjon róla, hogy ez a másiktól van! :)Szerintem meg kéne neki említened, hogy téged zavar hogy látod! Egyébként nem azért nem dobja ki mert még amazt szereti, csak az is egy emlék, a nők általában ezekhez ragaszkodnak és nincs szívük kidobni, még akkor sem ha már rég vége a dolognak!

Szóval szerintem említsd meg neki!

2009. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy azt fogja mondani, amit írtál, hogy az csak emlék, meg hogy most velem jár, de most megnyugodtam, hogy nem csak engem zavar.... Lányok!!! Ha komolyra fordul a dolog a párotokkal, és jár hozzátok, akkor elrakjátok az ilyen emlékeket? Mert én, ahogy már írtam, nem szeretem még látni se....
2009. febr. 23. 11:00
 4/12 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok. Hát őszintén szólva, én a szakítás után még pakolásztam ide meg oda az emlékeket, de aztán mikor összejöttem a mostani barátommal (akivel több mint 1éve együtt vagyok), akkor a kukában landoltak.
2009. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja.. Meg május kosarat tuti fog tőlem kapni. Sőt!! Azért is nagyobbat veszek, mint amilyen van neki, bár nehéz dolgom lesz mert az b..szott nagy. :D Na de akkor nemsokára megemlítem neki a dolgot.. hogy rakja már el, mert nem szeretem látni, nekem mindegy, hogy hova.. Felőlem akár el is tüzelheti! :P :P Úgy is hideg van mostanába... :D:D
2009. febr. 23. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszene.De valamilyen szinten őt is megértem.De akkor legalább rakja el valami zugba ahol nem találkoztok vele össze 2 percenként.
2009. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na ez engem is nagyon bosszantana. Szerintem szépen mond el neki, hogy ez zavar téged és még sértő is Rád nézve. Mond el neki hogy tegye el valahova ahol nem latod.

Nekem is megvan minden volt csajomtól kapott ajándékom, szerintem az is bunkóság ha valaki kidobja őket ha uj lány/fiu jön a képbe. Emlékek és késsz, más azt akkor szivbol ajandekozta csunya dolog kidobni. Én beraktam mindet egy dobozba és szépen elraktam őket a pincébe.


22/f

2009. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ez engem is zavarna.nagyon is.amikor megtudtam hogy a baratom meg mindig tartogatja az exerol a kepet rosszul esett es ezt latta rajtam.megkerdezte tolem hogy zavar-e engem?amire en oszinten megmondtam hogy igen.ekkor o betette melyen e fiokba es azota sem vette elo.szrintem is beszeld meg vele..csak ne bantsd meg!ne higgye azt h azt akarod hogy teljesen kiverje a fejebol
2009. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én barátom külön megkért rá h rakjam el vagy dobjam ki majdnem minden kis tárgyat külön kérdezett ez honnan van ha tőle akkor dobd ki....stb én elajándékoztam barátoknak barátnőknek nagyon örültek neki és nekem egyáltalán nem hiányzik egyik sem a párom pótolta őket:) sőt

De én sajna nem tudom mi az a május kosár errefelé nem hallottam még róla

2009. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Itt egy májuskosár, a fiuk szokták venni a lányoknak május 1-ére, ha járnak, igy egyszerűen megfogalmazva :D


[link]

2009. febr. 23. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!