Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az féltékenységnek számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az féltékenységnek számít, ha zavar, hogy a barátom az exei képeit megtartja. Olyat is amin smárolnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 17:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát mutass neki példát, hogyan kell kidobni valamit. Dobd ki a pasid!
2011. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mondjuk attól is függ, hol tartja.
2011. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én is megtartanám. Az egy emlék. Minek kidobni? A múlt, de attól még az élete része volt.
2011. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, most hogy így belegondolok nekem is lehet h vannak hasonló képeim. de nem direkt, csak imádok fotózni és emiatt nem nagyon szoktam képeket kitörölni. de ha a párom megkérne, egy szempillantás alatt törölném

23L

2011. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
az emlék a fejben legyen...én is kitöröltem mindendet...amúgy a számítógépén vannak
2011. aug. 15. 17:17
 6/26 A kérdező kommentje:
jah..és nem egyszer kértem,hogy törölje le
2011. aug. 15. 17:18
 7/26 anonim ***** válasza:

Hát, én továbbra sem értek egyet. Ilyen alapon még azokat az ajándékokat is vissza kellene adni, amit a volt párkapcsolatban kapott. Ha kapott mondjuk egy jó pulóvert, akkor ne hordja?


Kitörölném,ha a párom erre kérne, de nem látom be miért fontos ez. Ha őt szeretné vele lenne, nem velem. Egy fényképre meg csaknem vagyok már féltékeny.

2011. aug. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
nem magára a fényképre vagyok féltékeny,hanem ahogy védi a fényképeket...mintha nem is tudom mik lennének azok
2011. aug. 15. 17:24
 9/26 anonim ***** válasza:
Vagy csak idegesíti, hogy bele akarsz ebbe szólni, szóval úgy érzi elveszed az önállóságát.
2011. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17:20-as gondolom a pulcsiddal nem smacizol-.-"
2011. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!