Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párhonapal ezelőtt meg tetszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párhonapal ezelőtt meg tetszet nekem egy lány akkor volt barátja de most már nincs . Csak terhes lett az volt barátjától . Szerintetek érdemes a csajal össze jöni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem cigány?:D
2011. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretnél apuka lenni, akkor hajrá.
2011. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:
lehet, de nagyon figyelj oda, hogy valóban Téged akar-e, vagy mindegy ki, csak legyen apja a gyerekének. ne hagyd magad kihasználni!
2011. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha elvállalod más gyerekét, akkor igen. Feltételezhető, hogy a lány kapcsolatteremtésénél egyik fő szempont lesz, hogy a gyermekének nevelő apát találjon.
2011. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból kitűnik, hogy hasonló értelmi szinten lehetsz a leányzóval. Sok sikert hozzá!
2011. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Joco901019 ***** válasza:
76%
Akármilyen szép legyen a csaj én nem nevelném más kölykét az biztos. Szerintem nem érdemes, de te fogod úgyis eldönteni mi lesz majd.
2011. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés milyen nyelven íródott? Távolról hasonlít a magyarra, kb. mint a finnugor nyelvcsalád többi tagja.
2011. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire b.fasz vagy, akkor igen. A csaj most ki van akadva, hogy egyedül marad, mivel nem túl vonzó jelölt egy gyerekkel. Bizonyára nem fognak két kézzel kapkodni utána, ami teljesen érthető. Így most akár az első szerencsétlennel - ez vagy te - is összeállna, csakhogy valaki nevelje a kölykét.
2011. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
főleg, ha a nevedre is evszed a gyereket. fizethetsz a neveddel az ő nevének a tisztaságáért. ne legyél balek! akkor nem kellettél neki, nem hagyott ott érted valakit, aki terhesen otthagyta, tehát szintén nem lehet az a tipikus római jellem. most meg már kellenél? én ebbe ne mennék bele...
2011. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerek van a dologban szóval ha csak nem vagy rá felkészülve hogy valaki apunak szólítson inkább kihagynám.
2011. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!