Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról, akik feladják az álmaikat az aktuális barátjuk/barátnőjük miatt?

Figyelt kérdés

Például nem megy budapesti egyetemre, hanem itt marad egy kevésbé neves egyetemen a barátja/barátnője miatt. Vagy adódik neki egy külföldi munka, de szintén nem használja ki miatta. És még sok példát lehetne sorolni.


Én még nem kerültem ilyen választási helyzetbe, de holtbiztos, hogy nem mondanék le egy ilyen lehetőségről. Mert lehet, hogy szeretem a barátnőmet, de egyrészt ez az én életem, saját magam döntök róla, másrészt meg ki tudja meddig leszünk együtt, és akkor majd mérgelődhetek a hátralévő életemben, hogy "Hát emiatt a csaj miatt hagytam ki egy ilyen lehetőséget?"


Szóval én mindig is furcsálltam, mikor valaki ez alapján dönt, ti mit gondoltok róla?


2011. márc. 20. 12:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
te még nem tudod milyen az igaz szerelem....
2011. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk valószínűleg igaz. Habár azt is meg kell hagyni, hogy eléggé önközpontú vagyok, tehát lehet, hogy tudnék úgy dönteni az igazi szerelemben is, hogy márpedig én elmegyek.
2011. márc. 20. 12:14
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az ilyesmikben, amiket leírtál, fel kell tudni adni az álmainkat a párunkért, ha igazán szeretjük. Normális szerelmes ember nem TUD távol lenni fél évnél tovább a párjától.


Igen, ez a te életed, de a párod meg annak a része.

2011. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdekelnek, de én is inkább a karriert válaszottam anno, és nem bántam meg. Férfiak jönnek-mennek.. de stabil család alapja a normális anyagi háttér. Néha reálisan kell gondolkodni.

Ha annyira szereti, miért hátráltatná az álmában? Még jobb; menjen vele.

Ellenpélda is van, de általában az ilyen emberek kisiklanak, és maradnak az önsajnálatukkal, és az elmúlt szerelem fájdalmával együtt. :)

2011. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Aki feladja önmagát vagy az álmait egy nő miatt, az egy LÚZER! Tudom, mert én is megtettem. És a mai napig is bánom! A szerelem nagy volt, szép volt minden, aztán egyik napról a másikra szakitott velem...smsben. Szóval ennyit a nagy szerelemről és a nagy áldozatokról. Nő jön másik, ahogy szerelem is. Ha nem enged el valahova, akkor nem is szeret igazán, mert nem érti meg, hogy neked az a jó. Különben is ha neked vannak álmaid, miért ne lehetne ő is részese és mehetne veled, ha már neki nincsenek akkor tervei. Ha szeret, akkor ez neki semmit nem jelent...Ha nem akarja, nem szeret. Te meg tegyél rá magasról. Ennyi.
2011. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy tipikus egoista nő. Sajnos.
2011. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Öööö a 12:25-ös.
2011. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem lúzer. Vannak bizonyos fokai az alkalmazkodásnak - ettől függ, ki önző. Ha a barátnőm elémállna, hogy ő most kimegy egy évre dolgozni külföldre, és sz*rna rá, mit gondolok erről, akkor egyértelműen ő önző.
2011. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok véget érhetnek, de amiről legalább kamaszkorod óta álmodtál, attól nem megy el a kedved.
2011. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Én is örülök, hogy az álmom után mentem, mert már majdnem lemondtam mindenem a volt barátnö miatt amikor bejelentette, hogy hát már nem szeret satöbbi, keddröl szerdára, mert ugye addig nagyon szerelmes volt, házasodni akart.....

Na, de a lényeg, hogy eljegyezte egy apjakorú randa, pocakos, kopasz és büdös tróger.....volt pénze.....háza....kocsija


Ezek után biztosan Én nem értem a szerelem fogalmát, de a lényeg, hogy nem adnám fel az álmomat senkiért, max akkor ha gyerekem lenne.

2011. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!