Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nincs okom haragudni?

Figyelt kérdés
A Feleségemről 8 év házasság után kiderült hogy az esküvönk előtt lefeküdt egy férfival,akiről én nem tudtam.Napi szinten találkozunk az illetővel, jó viszonyban voltunk,vagyunk vele.Kicsit rosszul esett, és fájt.A feleségem azt mondja semmi közöm hozzá, előttem történt én mégis szerettem volna ha őszinte lett volna hozzám.
2011. márc. 20. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát én haragudnék. de nem jó ha emiadt váltok
2011. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
legalább elmondta az a lényeg,ez azt jelenti,hogy fontos vagy neki
2011. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Közvetlenül az esküvőtök előtt? Mert akkor azért csak van hozzá közöd, ha megcsalt az esküvő előtt pár nappal.
2011. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta el, mástól tudtam meg és Ő nem tagadott.
2011. márc. 20. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha abban a periódusban feküdt le vele, hogy már a kedvesed volt akkor van közöd, de ha előtted akkor semmi közöd hozzá
2011. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 ével az eskövő előtt.
2011. márc. 20. 14:32
 7/11 szamóca. ***** válasza:
megcsalt vagy nem? együtt voltatok már? ha nem akkor tényleg nincs kzööd hozzá, értem hogy jól esett volna ha elmondja, de hát gondold el az ember nem azzal kezdi hogy "hé szivem, vele lefeküdtem". és valószínű akkor is rosszul esett volna, és mindig féltékeny lettél ovlna mikor ott van nálatok a férfi.
2011. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy nincs közöd hozzá, hogy akkor még nem is Veled volt (tehát nem megcsalt vele), akkor valóban nincs okod rá haragudni. Nem szokás az aktuális párunknak felsorolni az addigi partnereinket név szerint...

Ha megcsalt vele (mert az esküvőtök előtt időhatározó eléggé félreérthető), akkor egyértelmű, hogy mit tennék..

2011. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a még nem voltatok akkor együtt, akkor tényleg nem sok közöd van hozzá.
2011. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A semmi közöd hozzá válasz tőle, gondolom rendesen megnyugtatott. Dehogy nincs okod haragudni, hacsak nem már esküvővel kezdtétek a kapcsolatotokat, vagy tényleg az esküvőt megelőző kapcsolatotok előtt történt.
2011. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!