Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép, csinos, gazdag és mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, csinos, gazdag és mégis magányos?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmről lenne szó, aki nagyon el van keseredve és sírva mesélte a következőket....a történet: volt egy hosszabb ideig tartó élettársi kapcsolata, ami 3 éve véget ért, a fiú elköltözött....az oka, a lány rengeteget dolgozott egy külföldi cégnél, napi 12 órákat, szinte csak aludni járt haza, de ez volt az ára, hogy tudjon magának egy kis lakást venni, amit ki is tudott egy összegben fizetni, mivel a fizetését külföldről kapta és euróban (és nem Mao-on adózott)....a fiú persze közös névre szerette volna, de ő egy fillért nem tudott beleadni, így a barátnőm mondta, mivel az ő pénzéből veszi, az ő nevére is lesz....a barátja erre lelépett, szó nélkül... Ez után a barátnőm, mivel még mindig 12 órákat dolgozott, és emiatt nem volt ideje szórakozni járni, házassági hirdetés útján megismert egy férfit, akinél meg az volt a probléma, hogy kiderült, nem akar gyereket, mert volt már neki 2 az előző házasságából....emiatt össze is vesztek, mert a barátnőm kijelentette, ő már 37 éves és családot akar, anyagilag megalapozta magát, itt az ideje...és nem baj, ha ezentúl kevesebbet dolgozik....csakhogy megint egyedül maradt, és még most is, 38 évesen keresi a nagy Ő-t, akinek szülhetne és 2 gyereket is akar....ugye, mondani se kell, az időből kezd kifutni.....szép, csinos vékony alkat 170cm/50kg, hosszú haj, stb...de hiába, nincs szerencséje a férfiakkal....mondta is, már 4 élettársi kapcsolata volt 16 év alatt és az első fiú egy szoknyapecér volt, aki mindig megcsalta, a másodikkal nem jött ki az együttélés során, több téren nem passzoltak össze (pl. szex), a harmadik barát a már említett lakás miatt lépett le, a negyedik meg nem akart tőle gyereket....és a barátnőm, aki végtelenül családcentrikus, emiatt is dolgozott annyit, hogy lakás legyen,legyen hova családot alapítani és nem talál egy normális férfit magának.....

Elnézem a szomszédom, aki egy csúnya kis jelentéktelen alacsony kövér nő, szinte kopaszra nyírva, évek óta munka nélkül, de jóképű magas csinos férje van, aki eltartja őt,és vezérigazgató! hogy lehet egy ilyen semmitmondó nőnek ekkora szerencséje? A barátnőmnek meg miért kell ennyit szenvednie? Ő sokkal szebb, csinosabb, magasabb, derékig érő hajjal, lakása, kocsija, jó állása van, minden téren különb, mégsem találja meg azt a férfit, aki csak fele annyira is gondoskodna róla, mint ez a szomszédban lakó ronda nő férje....aki már a 3. gyerekkel terhes, és vagy 30 kilót felszedett.

Most a barátnőm újabb házassági hirdetéseket bogarászik és reménykedik, hátha egyszer megismeri a nagy Ő-t, lehetőleg még a 40. szülinapja előtt, hogy még maradjon ideje a gyerekekre is....

Ti hogyan látjátok ezt a helyzetet? Mit kellene a lánynak tennie, vagy csak egyszerűen nincs szerencséje?


2011. márc. 20. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lakás nélkül is lehetne családot alapítani,albérletről még nem hallott a barátnőd?nem mindenkivel ugyanúgy bánik az élet,valakinek mindene megvan,valakinek meg csak a szeretet hiányzik.
2011. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem tudom mit tegyen, legyen nyitott, ismerkedjen sokat, járjon el minél több társaságba és a végén csak talál valaki hozzá illőt. Egyébként a társkeresőt se zárom ki rengeteg ismerősöm van aki így jött össze és boldog házasok.

A másik, hogy ez sajnos kezd általánossággá válni, hogy mindenki karrierista és nem arra figyel ami igazán fontos. Rá kell jönnünk, egy idő után, hogy a pénz tényleg nem sok mindent jelent, max ha nyomorog az ember, a szépség meg elmúlik egy idő után. A fontos, az, hogy rendes kapcsolatot alakítsunk ki a párunkkal és a barátainkkal, hogy sok év után is szeresség egymást a párjával és hogy legyenek olyan ismerősei barátai az embernek akikre mindig számíthat. Ha ez nincs meg lehet a világ leggazdagabb embere vagy legszebbje szerintem akkor sincs semmije.

2011. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még mondtam is volna valami hasznosat, de végig olvastam az írásodat.


Miért kellett a szomszédodat konkrétan megemlíteni? És miért pont így? Lehetett volna úgy is fogalmazni: "több nő is van, aki kinézetre nem a legcsinosabb, mégis helyes párjuk van és szerető családjuk".

De ez a szomszéd szapulás nagyon nem tetszik. Nem féltékenykedni kell, hanem magatokba nézni!

2011. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem tudja megválogatni a partnereit az biztos.sajnálom amúgy,de ez ilyen.egyszer elbeszélgetnék vele,felnyitnám a szemét.kicsit más világ van már és lessz is.csak kövesd figyelemmel az elkövetkezendő éveket.ja és a netes ismerkedést felejtse el.az olyan emberek szorulnak rá,akiket már ismerik a környékükön,és nem kellenek a kutyának sem.meg írhatnék ezer meg ezer jótanácsot,de ez úgy járja,ha útmutatást is adok.
2011. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A barátnőm nagy szegénységben nőtt föl, nyomorban, ezért ő eltökélte, a gyerekeinek majd megad mindent, ők nem fognak éhezni...35 éves koráig sikerült is anyagilag megalapoznia magát, a baj az, normális partnert nem talál....szegénynek sokat kell dolgoznia, ilyen világ van, ha nem bírod, lapát....

Olyan férfit szeretne, aki családcentrikus, hűséges,és nem akarja majd anyagilag kihasználni....mert az a barátja, aki a lakás miatt lépett le, őt évekig el kellett tartania, mert nem volt munkája és ez volt a hála...

2011. márc. 20. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:
hát szívesen megismerném.hasonló mint én.
2011. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én mondtam neki, talán ott rontotta el, hogy az élet nem olyan pontosan kiszámítható, mint a könyvelés, amit csinál, ő ugye előre eltervezte, hogy 35 éves korig férjhez megy,35-40 között szül 2 gyereket, csak hiba csúszott a számításban, mert nem jó lóra tett....a partnereit kellett volna jobban megválogatnia, de neki ehhez vhogy nincs érzéke....4 kudarcba fulladt élettársi kapcsolaton van már túl
2011. márc. 20. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na tessék, akkor lehet vele van baj, mert mindent elrendez, mindent megtervez és lehet a párjai ezt nem bírják. Kell egy lazaság is az élethez, hogy néha csak spontán kell csinálni a dolgokat. De ha rosszul értettem bocsi, nem ismerem.
2011. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Talán nincs semmi emberismerete. Mondjuk, nagyon külalakra választ férfit, és csak hosszabb idő alatt ismeri ki.

Így ismeretlenül csak tippelni lehet.


De különben én pont most keresek egy 38 éves, 170cm/50kg, hosszú hajú nőt, aki nem a pénzemre hajt. :)

2011. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, a párjai pont az ellentétei voltak, akik nem terveztek így semmit sem előre,csak úgy spontán jöttek a dolgok....mind az első barátjánál, aki megcsalta, a második élettárs akivel nem passzolt, a harmadik is csak úgy elvolt és a lánnyal eltartatta magát, a negyedik meg nem tervezett gyereket......ezért is mondja sok nő, a férfiak teljesen kiszámíthatatlanok,.....a nők meg sok előre tervez, pl. családtervezés, amint már leírtam
2011. márc. 20. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!