Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet meghódítani egy magányos ffit?

Figyelt kérdés

Ha biztosítom róla, h rám mindig számíthat. Keresem, érdeklődöm felőle, h h van, ezek mind jók igaz? a baj az, h nehezen nyílik meg, ezt tiszteletben is tartom. Gondjai vannak a volt párkapcsolataival.

De, h nőies, ellenállhatatlan, jókedvű, mosolygós leszek vele, akkor ez mindenképp pozitívum számára, ugye?

Tényleg fontos nekem ez az ember, szeretnék vele lenni és meg is értem, de eddig még nem volt dolgom ennyire magát külsőleg erősnek mutató emberrel, aki belül küzd az egyedülléttel és a magánnyal.


2011. okt. 12. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fiúknak gyakran természetes hogy az erőset mutatják, én is ilyen vagyok. mostani barátnőm mesélte hogy amikor még csak ismerkedtünk és leszólítottam utcán akkor csodálta bennem mennyire magabiztos vagyok ( nem kicsit paráztam csak nem látszott). amugy ha csávóval akarsz lenni akkor tényleg legyél ott neki, nyújts neki lelkitámaszt mindig, lásd hogy érdeklődsz iránta hogy keresed :) jól fog esni neki
2011. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 You got OWNED! ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Engem is a barátnőm " puhított " meg:)

És igen eléggé pozitív dolog. Nekem legalábbis az volt.

2011. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

És, szerintetek, ha már volt konfliktusom ezzel a ffival. Tulajdonképpen nem beszélünk másfél hete, akkor h közeledjek fel

+a konfliktus után rögtön írtam neki, h ne haragudjon, h ilyen meg olyan voltam vele

+félek, h lehet ő már el is vetette a kapcsolat lehetőségét

+nevetsége, de a "vita" után nem beszéltünk viszont like-okat hagyott egy-egy posztomon(lehet, h az csak a zenének szólt???)

2011. okt. 12. 15:23
 4/17 anonim ***** válasza:

Az pozitív, ha képes vagy elnézést kérni, belátni a hibáidat.

Sajnos ritka.

És nem csak a zenét like-olja :-)

2011. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva sztem elég, ha egyértelművé teszed, h bejön neked. Nem a híres női "jelekre" gondolok, hanem fogd meg a kezét, csókold meg, mondd el neki konkrétan h mit érzel!
2011. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 MolotovPunk ***** válasza:

Nos a zenelájkolás önmagában ló*asz.

Megható ez a történet azért.

Sok mindenki küzd a magánnyal.Azért törődj vele.


Üdv : Dr.House

2011. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
jókat írsz. így jó lesz!
2011. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon kedvelem, de nagyon félek is tőle. A vita, amit írtam többségében, mondjuk 80%-ban miattam robbant ki... És azóta nem beszélünk. Félek, h teljesen eltaszítottam magamtól. Nem tudom, lehet várok még egy kicsit vele, h keressem... Adok neki egy kis időt, h először magában tudja rendezni a dolgokat. Csak könyörgöm szorítsatok, nagyon fontos nekem....
2011. okt. 12. 18:27
 9/17 A kérdező kommentje:
Vgay lehet, h el kéne fogadnom, h mi soha nem alkotunk egy párt?! Talán szerencsésebb lenne???
2011. okt. 12. 19:11
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ha biztosítom róla, h rám mindig számíthat. Keresem, érdeklődöm felőle, h h van, ezek mind jók igaz?"


Ha csak mondod, még édes kevés. A tettek mutatják meg ki is valójában az ember. Nekem is sokszor mondták magukról, hogy megbizható, stb, a tetteik mindig az ellenkezőjét bizonyitották. Ha érdekel akkor úgyis normálisan fogsz vele viselkedni. Szóval viselkedj vele természetesen. Foglalkozz vele. Ennyinél több nem kell.


22F

2011. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!