Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy főiskolás vagy egyetenista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy főiskolás vagy egyetenista nő szóba sem áll egy csak középfokú végzettséggel rendelkező férfivel?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdésem és érdekes.
2011. márc. 21. 11:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem ego kérdése. Kell az azonos szellemi szint+az, hogy a pasinak ne legyen kisebbségérzése, mert az az egészséges, ha őrá lehet felnézni, és nem fordítva. De hogy lehet egy kisebbségérzéssel rendelkező, önbizalomhiányos pasira felnézni, aki esetleg még helyesen se tud írni? Ezek halálra ítélt dolgok, ez az igazság. Mindenki válasszon a maga "fajtájából".
2011. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

11:52: Ha beleszeretek akkor engem is, de nem szeretek bele, ha nem vagyunk egy szinten. Egyébként meg ha nem azért nem tanult tovább, mert nem lenne rá képes, hanem mert neki nem célja, akkor lehet, hogy nem zavarna, bár bennem mindig is volt egy belső késztetés arra, hogy legalább egy diplomám legyen.

De például mikor egyetemre jártam (elég komolyra, egy a ma osztatlan képzések közül), akkor volt egy barátom, aki autószerelő volt, nem azért, mert képtelen lett volna többre, hanem mert neki ez volt az álma egészen kisgyerekkorától kezdve. Teljesen jól megvoltunk, mert nyitott volt az információra.

2011. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Műszaki beállítottságú 30 éves férfi vagyok elektronikai műszerész szakmával és azzal keresem a kenyeremet és büszke vagyok rá.
2011. márc. 21. 12:15
 14/28 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem tetszel neki, még ne skatulyázd be sznobnak.
2011. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
ha jól keresel a szakmáddal akkor teljesen mindegy.
2011. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

az inteligencia nemfügg a végzettségtől,

még véletlen se..!

nemhiszem hogy valaki azért szeret jobban mert diplomája van.

2011. márc. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Ez nem ego kérdése. Kell az azonos szellemi szint+az, hogy a pasinak ne legyen kisebbségérzése, mert az az egészséges, ha őrá lehet felnézni, és nem fordítva. De hogy lehet egy kisebbségérzéssel rendelkező, önbizalomhiányos pasira felnézni, aki esetleg még helyesen se tud írni? Ezek halálra ítélt dolgok, ez az igazság. Mindenki válasszon a maga "fajtájából"."


Ez teljesen EGO kérdése,milyen szöveg az h mindenki válasszon a saját fajtájából.Ez azt jelenti,hogy lenézed azt akinek nincs diplomája.Párommal azonos értelmiségi szinten vagyunk,nem azért nem ment egyetemre,mert hülye hozzá,És egyáltalán nincsen kisebbségi komplexusa mellettem és nem önbizalomhiányos...de mind1,SZNOB vagy!!!

2011. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

az azonos szellemi szint meg a végzettség akkorse ugyanazt jelenti.

ez félremagyarázás!

2011. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy valaki egyetemre jár, még lehet emberileg s*gg hülye. és fordítva is igaz, szakmókusok is vannak, akik 10x normálisabbak bármelyik embernél. Manapság ez már jórészt divat azt hiszem. Azonban van benne valami, azért meglátszik valakin, hogy több évig járt még suliba.
2011. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
utolsó részben igazad van,de szerintem a szerelem nem kor és nem végzettségfüggő,aki ez alapján választ párt az meg is érdemli.és egy diplomával a mai világban kitörölheti az ember a s@@@ét,meg az is igaz,hogy lehet h van diplomája,el is tud helyezkedni de egy idióta barom...
2011. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!