Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrülten szerelmes vagyok 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok 3 hónapja! És kezd nem érdekelnia tanulás, romlik a barátnőimmel a kapcsolatom. Mit tegyek? Csak a barátomnak élek!

Figyelt kérdés

Nem birok tanulni,csak eszek iszok mert boldog vagyok, nem találkozom a barátnőimmel, amint szabadidőm van mindent a barátomra szentelek, folyton csak nyálas szerelmes számokat hallgatok és percenként nézegetem a képeit:S Hogy lehetne ebből kikeveredni, és visszacsöppenni a világba?:S 3 hónap után még mindig a rózsazsin ködbe ->kezd egyre rosszabb lenni.

20/L


2011. márc. 21. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen... A szerelem a legrosszabb drog.

Akaraterővel. Rá kell bírnod magad.

2011. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg kényszerzubbony az őrülten szerelmes mivoltodhoz?! Lehet kapni feketében, pink-rózsaszínben, lakk, latex, stb...
2011. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akaraterő, de elárulom, ez csak rosszabb lesz és nem fog elmúlni két nap alatt.... :) De ez jó.

A barátaidat ne hanyagold el semmiképp, valahogy szakíts rájuk időt. Egy napot kibír nélküled a Dun Juan-od. Vagy mixeld össze a baráti társaságodat életed értelmével. (de ajánlott a néhai kizárólagos csajos banzáj...)

2011. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!