Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem enged el a barátnőimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged el a barátnőimmel bulizni! 20/L Mit tegyek? Ez végett szakitsak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem enged el?? Nem vagy a tulajdona. Nem az apád, nem vagy köteles szót fogadni neki. Ha el akarsz menni bulizni, akkor menj el! Ne foglalkozz vele! Semmi köze hozzá. Ha nem tudja megérteni, akkor így járt! És ha ilyenekkel jön, hogy "akkor szakítok veled", akkor is menj el bulizni, ne foglalkozz vele. Ez nem lehet szakító ok. Utólag úgyis ő fog tőled bocsánatot kérni, hogy hülye volt.
2011. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Ha ez miatt szakítanál, nem is szerted a barátodat:/


Mondd meg neki, hogy ő is nyugodtan elmehet szórakozni nélküled, ha szeretne. És éppen ezért ő se tiltson el semmi ilyentől, mert az csak rosszra vezet.


KOMPROMISSZUM GYEREKEK.

2011. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 szamóca.. ***** válasza:
76%

hü ez főbenjáró bűn:D nálam legalábbis.

menj el akkor is bulizni. mondd el nkei hogy neked ez kell, akarsz menni, és nem állíthat meg. ha felfogja, nincs baj. ha nagyon hisztizik akkor közöld vele hogy számodra ez szakító ok, úgy hoyg vagy fogadja el és csitt, vagy pakoljon. szerintem el fog engedni, ha mégsem, akkor ne bánd, szakíts vele. ez így nem élet.

2011. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Én 27 éves lány vagyok, férjnél vagyok és engem se engedett el a barátnőmmel bulizni, pedig én még szerettem volna azt is, hogy ő is velünk jöjjön. Én nem szakítottam emiatt, de nagyon vágynék kikapcsolódásokra...és szenvedek.
2011. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
hiába mondom, h mehet ő is, ő azt mondja nem akar, mert szeret, és nem érti meg h én is szeretem, én viszont szeretnék a barátnőimmel is menni. Szakitani akar, ha elmennék velük mégis. De azt hiszem, h elmegyek, lesz ami lesz.Bárcsak igazatok lenne, h majd ő kér bocsánatot a végén.
2011. jún. 24. 18:31
 6/18 napietus ***** válasza:
mi az, hogy nem enged??? ki ő Neked, törvényes gyámod, nevelőtiszted vagy felettesed? kidobnám az ilyet mint a macskát sz@rni...
2011. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem tudom a válaszaitokat mért nem lehet civilizáltan megfogalmazni...
2011. jún. 24. 18:46
 8/18 napietus ***** válasza:
ne haragudj, csak felháborít, mikor egy embernek a felsoroltakon kívül bárkitől is engedélyt kell kérnie. férjnél vagyok 2 éve, de ilyen nálunk fel sem merült.
2011. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is menj el, legfeljebb ő szakít. Akkor pedig bonts pezsgőt, hogy időben megszabadultál tőle.
2011. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg egy párkapcsolati kompromisszumba beletartozik az is, hogy nem mennek el egyedül bulizni. Mindenki tudja, hogy ez egyenlő azzal, hogy pasizni is fog, legalábbis bombázni fogják őt a kérők, ami nyilvánvalóan zavarja a párját, és teljesen jogosan. Úgyhogy az én szememben aki ezt nem tudja tiszteletben tartani, annak nem is való komolyabb kapcsolat.
2011. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!