Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt veletek már ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek már ilyen? Vagy eltürnétek mindezt?

Figyelt kérdés
Arrol van szó,hogy 1 éve vagyunk együtt,és az utobbi idobe abszolut nem foglalkozott vele,olyan is volt hogy napokig nem találkoztunk pedig max 100 méterre lakik tölem.Mindenkire és mindenre van ideje,rám viszont nincs.Azt hiszi,hogy egy rongy vagyok amit csak kedve szerint dobálhat össze-vissza.Teljesen megakar változtatni,nem tud elfogadni a hibáimmal együtt,és mostanába minden héten vagy azt mondja,hogy szünet vagy azt,hogy vége.En igy már nem birom de nagyon szeretem.Mit tennétek a helyemben?
2011. márc. 22. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen fájdalmas is, de én szakítanék. Ennek így semmi értelme sincs.
2011. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te döntesz. Vagy szenvedsz tovább és hagyod, hogy megalázzon és közben azt hazudod magadnak, hogy ti egy pár vagytok, vagy továbblépsz és megadod az esélyt, hogy rád találjon egy olyan valaki aki igazán szeret. Mert ez már nem párkapcsolat ugye tudod?
2011. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit ér neked ez a kapcsolat? Szerintem ha semmit, akkor felesleges tovább kínoznotok egymást. Szakítsatok.Keress olyat, aki megérdemel téged.
2011. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja,baratok szulok...mindenki latja hogy viselkedik velem..de felek h megbanom ha elhagyom..nagyon szeretem...s felek az ujrakezdestol:(
2011. márc. 22. 15:26
 5/13 anonim válasza:
100%
tudom milyen velem szinte ugyanez...szar tudom de én hagytam bármennyire is szeretem mert utána ha igazán szeret visszafog hozzád jönni...sőt könyörögni fog.És én is nagyon szeretem a pasim de ezt én se tűrném el h ekkora legyen a pofája,bármennyire szeretem őt.Mond meg neki h mivan és talán észbe kap...ha nem akkor meg ő szopta mert nem fog egy olyan lányt találni mint te aki ennyi mindent eltűr neki.
2011. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem is szakíts vele...tudom nehéz így, hogy szereted, de ha ő is szeret akkor ebből majd kiderül és újrakezdhetitek, jobbanmondva folytathatjátok.

ha meg nem szeret, akkor neked is jobb lesz nélküle. keress mást, aki megbecsül, foglalkozik veled és szeret! hisz megérdemled a boldogságot! sok sikert :)

2011. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak o tul buszke ahhoz h kibekuljunk..foleg ha en szakitok vele.sosem jonne vissza:(koszonom a valaszokat..
2011. márc. 22. 15:36
 8/13 anonim válasza:
szerintem letudja küzdeni a büszkeségét ha szeret téged.
2011. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is érzed, hogy mi lenne a helyes megoldás és az nem más, mint a szakitás. Egy ilyne embert nem lehet szeretni.
2011. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát ez elég kényes ügy és nem lehet neked egyszerű az biztos!!

De akár mennyire szereted, ezt ne csináld NE engedd,hogy bábuként rángasson és ,hogy kénye kedve szerint meg akarjon változtatni fogadjon el így téged vagy akkor keressen magának mást ..

Gondolj bele ha tényleg szeretne ezt csinálná veled? : NEM ! Ha szeretne akkor ne akarjon így játszadozni veled!!

Ahogy telik az idő mindig csak rosszabb lesz és minél tovább húzzátok annál jobban fog neked fájni!! Állj a sarkadra beszélj vele!! és ha nem megy az sem, szakíts vele de végleg!!!! szorítok neked:)

19/L

2011. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!